• Свеж
Перат Кревет Влошки, Инконтиненција Кревет Влошки Дише Дамка Маскирање Карирани Слоеви за Старечки Дом 60х 23, 6х35, 4во

Перат Кревет Влошки, Инконтиненција Кревет Влошки Дише Дамка Маскирање Карирани Слоеви за Старечки Дом 60х 23, 6х35, 4во

DEN 367.84

Од стока
Во магацинот

Перат Кревет Влошки, Инконтиненција Кревет Влошки Дише Дамка Маскирање Карирани 3 Слоеви за Старечки Дом 60х90см/23, 6х35, 4инспецификација : Тип На Ставка : Инконтиненција Кревет Влошки Материјал : Памучни Карактеристики : Голем Капацитет За Вшмукување, Хидроизолација За Да Се Осигура Дека Долниот Душек Е Сув, Дише И Удобен, Стабилен И Не Се Лизга Применливи Сценарија : Ефикасна Грижа За Постпартална Нега, Долгорочно Врзани За Кревет И Постоперативни Пациенти Список На Пакети : 1 Х Инконтиненција подлога за Кревет забелешка : ве молиме дозволете 1‑3см/0,4‑1,2 грешка за рачно Мерење Висока Апсорпција : 3 Слоја Заштита, Одлична Заштита Како Душеци И Влошки За Менување, Одржувајте Го Креветот Сув И Чист Цела Ноќ. Помош за инконтиненција : подлогите за повеќекратна употреба лесно се вклопуваат во единечен или брачен кревет и се помош за деца што мократ во кревет и возрасни на инконтинент. Лесен Тенок Материјал : влошките за кревети за инконтиненција се направени од лесен и тенок памучен материјал, кој е мек и пријателски за кожата, дише и не е затнат.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Летни Девојки Возбудува Цвеќиња Отпечатоци Костими За Капење Плажа Еден Костим За Капење Бикини Бебе Девојка Летна Облека Розова

Добредојдовте Во Нашата Продавница, Ние Сме Продавница (Киангонг) Која Се Фокусира На Модата За Облека, �

DEN 2.67

Царинење На Денот на сите Светци Женска Гроздобер Готска Шема За Печатење Свети Патрик Капка Ракави Летни Врвови Со Кратки Ракави

€Висок Квалитет Q : овие есенски костими Tejiojio се изработени од 100% полиестер, допир мазен и мек и удобен з�

DEN 0.67

Мијуадкаи Приврзоци За Клучеви Букви Синџир На Клучеви Унизиран Приврзок За Клучеви Модна Азбука Клуч Накит За Подароци И Една

26 Букви Клучен Прстен Синџир Унисекс Приврзок За Клучеви Мода Нова азбука Подарок За Клучеви точка на п�

DEN 95.84