• Свеж
- ЗАМЕНА НА ДЕЛОВИ за 1978-Понтијак Огнена Птица Предниот Лев Диск Дебеломер На Сопирачката

- ЗАМЕНА НА ДЕЛОВИ за 1978-Понтијак Огнена Птица Предниот Лев Диск Дебеломер На Сопирачката

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

1978-1981 Pontiac Firebird Пред Лево Диск Кочница Caliper (База / Esprit / Formula / Trans Am)ОДГОВАРА : 1978 - 1981 Firebird V6 3.8 L Автоматско 2-Врата Coupe1980 - 1981 Firebird V8 4.3 L Автоматско 2-Врата Coupe1981 Firebird V8 4.4 L Автоматско 2-Врата Coupe1979 - 1981 Firebird V8 4.9 L Автоматско 2-Врата Coupe1978 На 1980 - Тите, Firebird V8 5.0 L Автоматско 2-Врата Coupe1978 - 1979 Firebird V8 5.7 L Автоматско 2-Врата Coupe1978 - 1981 Firebird Esprit V6 3.8 L Автоматско 2-Врата Coupe1980 - 1981 Firebird Esprit V8 4.3 L Автоматско 2-Врата Coupe1981 Firebird Esprit V8 4.4 L Автоматско 2-Врата Coupe1979 - 1981 Firebird Esprit V8 4.9 L Автоматско 2-Врата Coupe1978 На 1980 - Тите, Firebird Esprit V8 5.0 L Автоматско 2-Врата Coupe1978 - 1979 Firebird Esprit V8 5.7 L Автоматско 2-Врата Coupe1981 Firebird Формула V6 3.8 L Автоматско 2-Врата Coupe1979 - 1981 Firebird Формула V8 4.9 L Автоматско 2-Врата Coupe1978 - 1981 Firebird Формула V8 5.0 L Автоматско 2-Врата Coupe1978 - 1979 Firebird Формула V8 5.7 L Автоматско 2-Врата Coupe1981 Firebird Транс Сум V8 4.4 L Автоматско 2-Врата Coupe1979 - 1981 Firebird Транс Сум V8 4.9 L Автоматско 2-Врата Coupe1980 - 1981 Firebird Транс Сум V8 5.0 L Автоматско 2-Врата Coupe1978 - 1979 Firebird Транс Сум V8 6.6 L Автоматско 2-Врата Coupe NOTESSemi-Натоварени Кочница Caliper Premium Полу-Натоварени Caliper Fits Години : 1978 1979 1980 1981 Fits Мотори : Производ Атрибути : Калифорнија Предлог 65 : Предупредување : Рак И Репродуктивно Штета се Оди-Делови Доживотна Гаранција. Ги исполнува или Надминува сите барања за владини стандарди за безбедност. Оем Квалитет По Попуст Цени-висок квалитет и гарантирано ќе одговара. Одговара Изберете : 1978-1981 ПОНТИЈАК ОГНЕНА ПТИЦА и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Сунхл Авокадо Складирање Бо Добар Капацитет За Запечатување Складирање На Авокадо Транспарентно Видливо Прилепување На Капакот

Опис : оваа кутија за складирање авокадо е транспарентна и видлива и користи прицврстување на капакот, ш

DEN 225.60

Шарки Акрилни Шарки Бо Шарка Шарка Јасен Кабинет Транспарентна Фиока Самостојно Прикажување Накит За Пијано Преклопни Мини Кутии

Опис Изработени од акрилни материјали, овие шарки можат да имаат издржливост и долг период за употреба �

DEN 2.00

Панталони За Жени Фармерки Широк Палацо Нога Тексас Еластичност Секојдневен Половината Висок Висок Струк Еднобојни Модни Панталони

Големина : С Големина На Етикетата : С Половината : 75см / 29.53" Должина : 108см / 42.52" КОЛКОВИ : 100СМ / 39.37" Големин�

DEN 0.67