• Свеж
Роденденски Круни

Роденденски Круни

DEN 279.84

Од стока
Во магацинот

ПРОСЛАВЕТЕ СО СТИЛ : Прославете го специјалниот ден На секој ученик Со Роденденските Круни На Карсон Делоса за Деца. Зголемете ја довербата на учениците со овие забавни, шарени круни за препознавање и дајте им на вашите студенти кралски третман на нивниот посебен ден. ДИМЕНЗИИ : Секоја круна е претходно исечена и мери 23 1/ enough доволно за цела училница или роденденска забава во дворот. ШТО Е ВКЛУЧЕНО : комплетот вклучува 30 шарени среќни роденденски круни за да го прославите специјалниот ден на вашето дете во и надвор од училницата. Секоја роденденска капа има светли, шарени дизајни со ѕвезди, подароци, кекси, балони и роденденска торта. ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ : Отпечатени на издржлива хартија за залихи на картички, овие круни лесни за склопување се совршени за славење на студентски родендени. Круните лесно се вклопуваат во повеќето големини на главата со употреба на лента или спојници. ЗОШТО КАРСОН ДЕЛОСА : Основана од двајца наставници пред повеќе од 40 години, Карсон Делоса верува дека образованието е насекаде и е страсно за правење производи што ги инспирираат моментите на учење во животот. Роденденски Круни (Други).

Детални спецификации

Додатоци на производи

Враќања Женски Божиќен Дуксер Фустан Графички Принт Со Кружен Врат Женски Качулка Врвна Кошула Со Џебни Тинејџерски Скари Модна

Хапимо Ролбекс Женски Божиќен Дуксер Фустан Графички Принт Со Кружен Врат Женски Качулка Топ / Кошула С�

DEN 367.84