• Свеж
Плочка Тули Ѕид Налепници Самолепливи Водоотпорен Пена Панел Позадина

Плочка Тули Ѕид Налепници Самолепливи Водоотпорен Пена Панел Позадина

DEN 191.84

Од стока
Во магацинот

Опис. 100% сосема нов и висок квалитет. Доаѓа со лепило на грбот за откривање и залепување. Може да се користи во спална соба, дневна соба, тв ѕид. Користи : тоалет, итн. мазна и рамна површина. Не може да се користи постојано, и не може да се вметне двапати. Треба да го избришете ѕидот со влажна крпа пред да се држите до сивиот ѕид, и почекајте додека ѕидот не се исуши пред да се држи. Материјал : XPE пена. Секоја Големина На Парче : 70 см х 77 см. Дебелина : 8мм. Пакет вклучени : 10 или 20 Парчиња х Ѕид Налепници (според вашиот избор). Забелешка : . Поради рачно мерење, ве молиме дозволете грешка од 1-3 см. Покрај разликата во бојата на екранот на компјутерот, вистинската боја може да биде малку поинаква од сликата. Ви благодариме за разбирањето. (1 инч = 2,54 см) Врвен квалитет : Изграден од ВИСОКОКВАЛИТЕТНА XPE пена, анти-детски судир. Водоотпорен, влажен и звучно изолиран. Лесно чистење и одржување, нетоксично, без мирис. Самолеплив дизајн : Самолеплива кора и стап позадина,лесна паста и отстранување. Апликација : Идеален За избрани ѕидови, тв ѕидови, позадина на софата, дневна соба, спална соба, кујна, детска соба, скали, вечера и така натаму.

Детални спецификации

Додатоци на производи