• Свеж
НБА_ Кошаркарски дрес Лука Дончиќ # Дирк Новицки # Брансон 13# бели црвени бели градски дресови нба дресови

НБА_ Кошаркарски дрес Лука Дончиќ Дирк Новицки Брансон 13 бели црвени бели градски дресови нба дресови

DEN 2.00

Од стока
Во магацинот

Опис здраво драг клиент!Ние сме професионална продавница која продава дресови. Пред да нарачате, можете да ја контактирате услугата за клиенти за да ги видите деталните слики на дресови. Имаме и дресови од други тимови за продажба, ве молиме контактирајте не!Мажи Млади Жени Дрес : сите направени од 100% Зашиени/Вез Со Име Сите броеви Големина На Пакетот : 30 * 20 * 5 (см ) Бруто Тежина/Пакет : 0,4 (кг)Мажи Млади Жени Дрес : сите направени од 100% Зашиени/Вез Со Име Сите броеви Големина На Пакетот : 30 * 20 * 5 (см ) Бруто Тежина/Пакет : 0,4 (кг)Мажи Млади Жени Дрес : сите направени од 100% Зашиени/Вез Со Име Сите броеви Големина На Пакетот : 30 * 20 * 5 (см ) Бруто Тежина/Пакет : 0,4 (кг)Мажи Млади Жени Дрес : сите направени од 100% Зашиени/Вез Со Име Сите броеви Големина На Пакетот : 30 * 20 * 5 (см ) Бруто Тежина/Пакет : 0,4 (кг)Мажи Млади Жени Дрес : сите направени од 100% Зашиени/Вез Со Име Сите броеви Големина На Пакетот : 30 * 20 * 5 (см ) Бруто Тежина/Пакет : 0,4 (кг) дресови.

Детални спецификации

Додатоци на производи