• Свеж
Про Клуб Маици Со Голема Тежина Хипхоп Краток Ракав Обичен Маичка С-5ХЛ

Про Клуб Маици Со Голема Тежина Хипхоп Краток Ракав Обичен Маичка С-5ХЛ

DEN 287.84

Од стока
Во магацинот

Клубот тешки Тежи кратки ракави маици се тука! Квалитетот на изработката сигурно ќе ве остави да се чувствувате задоволни. Брендот Проклуб, добро познат по квалитетот на облеката, како и стилот популаризиран од урбаната и хип хоп културата. Облека која трае. Овие кошули ќе стават стилски раб во вашата разноврсна гардероба за рекреативна облека. Познат по својата премиум дебелина и цврстиот врат. Ребрести плетени јаки направени со Ликра за одржување на затегнатоста. Предбрунк за да се минимизира намалувањето. Рамо до рамо лента. Ракави со двојна игла и долниот раб. 100% Премиум памук. ЗАБЕЛЕШКА : Хедер Греј : 90% памук/10% полиестер, Хедер Јаглен : 50% Памук/50% Полиестер.

Детални спецификации

Додатоци на производи