• Свеж
ПРОМАСТЕР КРСТ ЕКРАН, ДИГИТАЛНИ

ПРОМАСТЕР КРСТ ЕКРАН, ДИГИТАЛНИ

DEN 141.76

Од стока
Во магацинот

Дигиталниот Вкрстен Екран додава драматичен блесок со четири крстови на многу светли области, давајќи ефект на мек фокус. Идеален за фотографии на дами кои носат накит или други предмети со силни рефлексии. Промастер 67ММ ВКРСТЕН ЕКРАН, Дигитален Дигитален Анти-Рефлексивен Мулти-Слој-Специјално формулиран за да помине светлина што се рефлектира надвор од филтерот за заштита од алијасирање на дигиталната камера и сензорот за ЦЦД или СМОС базиран на силикон. Црна Алмитска Рамка и Стакло Со Црн Раб - црна мат алуминиумска сатенска завршница алмитска рамка и стакло со црн раб помагаат во намалување на залутаната светлина и несаканите рефлексии. Рамка со низок Профил-Ултра тенки рамки со низок профил спречуваат вињетирање на леќи со супер широк дигитален формат. Завиткани Рабови На Рамката-Рамките имаат рамка со раб за лесно прицврстување и отстранување.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Винил налепници Декларации на вештерки за Ноќта на вештерките - Водоотпорна - Нанесете на сите мазни површини во затворен простор

100% испорака на задоволството на клиентите : Доцните нарачки (над 48 часа од датумот на испорака преку е по

DEN 0.67