• Свеж
Хенг V071112-C1G Вентилација За Напојување Со Прекинувач

Хенг V071112-C1G Вентилација За Напојување Со Прекинувач

DEN 591.52

Од стока
Во магацинот

Проѕирен капак отпорен На УВ зраци е во согласност со Федералниот Стандард За Безбедност на Моторните Возила (Fmvss) Број 205 материјали за застаклување. Рачната рачка безбедно го отвора и затвора капакот. Вентилацијата со 12-волтна светлина користи проѕирна пластична леќа и четири нисконапонски светла од 3 вати. Отворот за вентилација со подигнување на капакот за напојување користи 12-Волтен еднонасочен мотор управуван од удобен далечински прекинувач. Моќ лифт елиминира потребата за рака чудак во достапни апликации. Белата основа со вентилатор од 12 волти, светло и напојување вклучува прекинувач. Вентилација За Напојување На Хенг V071112-C1 G1 Со Прекинувач : Бела основа со вентилатор 12 V, светло и подигнување на струја. Вклучен прекинувач. Вклучен прекинувач.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Божиќни Роденденски Подароци Прекрасни Снегулки Лен Фрли Перница Случај Перница Покрие Троседот Отворено Декоративни Плоштад

Ве молиме љубезно забележав дека оваа ставка ја продава Шангпинјуан од Пазарот Џојбај.Божиќна Перница �

DEN 247.20