• Свеж
Апепал Жените Возбудува Краток Ракав Екипажот Вратот Тече Замав Бохо Печати Миди Фустани Со Џебови Зелени

Апепал Жените Возбудува Краток Ракав Екипажот Вратот Тече Замав Бохо Печати Миди Фустани Со Џебови Зелени

DEN 516.64

Од стока
Во магацинот

Опис : . Пол : Жени, Дами. Стил : Женски Фустан Од Туника, Женски Миди Фустан,Женски Летен Фустан, Сарафан На Плажа. Тип На Шема : Цветен Принт. Боја : Како Што Е Прикажана Сликата (Опционално). Големина : S, M, L, XL, 2 XL, 3 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме). Материјал : 95% Полиестер, 5% Спандекс. Деколте : V Вратот/Круг Вратот. Должина : Миди. Должина На Ракавот : Краток Ракав. Сезона : Пролет, Лето, Fall. Прилики : Погоден За Секојдневно Носење, Секојдневно, Забава, Плажа, Клуб, Канцеларија, Улица, Одмор, Одмор, Патување, Запознавање, Работа. Карактеристики : . 1. Ткаенина : Полиестер и Спандекс, Лесен, Мек и Удобен за Носење. Ви дава Прекрасно Искуство Со Носење. Овие Летни Фустани се Направени Од Полиестерски Ткаенини. Ласкање На Повеќето Типови На Тело. 2. Дизајн : Фустан Со Маица Со Кратки Ракави, Врат на Екипажот, Цветен Дезен, Едноставен Фустан Со Лабава Облека Прави Да Изгледате Привлечно во Толпата. 3. Карактеристика : Жени Замав Плажа Сарафан, Жени Цветни Печати Фустан Со Џебови, Жени Линија Миди Фустани. 4. Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Секојдневниот Живот, Забавата, Филмовите, Плажата, Улицата, Домот, Одморот, Патувањето, Состанувањето, Работата. 5. Женски Секојдневни Фустани За Лето Совршено За Да Се Совпаднат Со Високи Потпетици, Сандали, Мини Чанти Како Што Сакате. Содржина На Пакетот : . 1 х Летен Фустан (други Додатоци не се вклучени). Совети : . 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!. 2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. 3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см). Табелата Со Големини е како што следува : Големина : С Биста : 94см/37.01" Рамо : 40см/15.75" Ракав : 25см/9.84" Должина : 115см/45.28" . Големина : М Биста : 100см/39.37" Рамо : 42см/16.54 "Ракав : 26см/10.24" Должина : 116см/45.67" . Големина : L Биста : 106cm/41.73 "Рамо : 44cm/17.32 " Ракав : 27cm/10.63" Должина : 117cm/46.06" . Големина : XL Биста : 112cm/44.09 "Рамо : 46cm/18.11 " Ракав : 28cm/11.02" Должина : 118cm/46.46" . Големина : XXL Биста : 118cm/46.46 "Рамо : 48cm/18.90 " Ракав : 29cm/11.42" Должина : 119cm/46.85" . Големина : XXXL Биста : 124cm/48.82" Рамо : 50cm/19.69" Ракав : 30cm/11.81" Должина : 120cm/47.24" Стил - Женски Летни Маици Фустан, Секојдневен Лабав Замав Фустан, Одмор Плажа Сарафан, Едноставен и Модерен Миди Фустан. Материјал-95% Полиестер, 5% Спандекс. Специјалниот Дизајн Прави Да Изгледате Уникатно И Шармантно Во Толпата. Дизајн-Летен Цветен Сарафан За Печатење, Секојдневен Фустан На Плажа Со Лулашки, Боемски Фустани Со Маици Од Кафтан. Нема Сомнение Дека Летните Месеци бараат Шарена, Светла Гардероба!. Прилика-Дизајнот На Природата Го Прави Овој Фустан Одличен Избор За Секојдневно Носење, Средба со Пријателите, Активности На Отворено, Излегување, Улично Носење, Запознавање, Дома, Работа Итн. Натпревар - Женски Секојдневни Фустани За Лето Многу Лесно Со Каква Било Комбинација На Накит Од Наметка,Сандали, Потпетици,Апостолки или Дури И Патики.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Зунфео Женски Летни Фустани-В Врат Со Џебови Обични Новодојденци Без Ракави Денот На Независноста Печатени Флеш Трансферот Макси

Зунфео Женски Летни Фустани 2023 В Врат Со Џебови Обични Новодојденци Без Ракави Ден На Независноста Печ�

DEN 2.33