• Свеж
Се Четка Во Собата

Се Четка Во Собата

DEN 207.84

Од стока
Во магацинот

Подгответе се 4 се. Комплетот четки 4 сѐ има најсуштински четки за секој изглед што можете да го замислите. Овие прекрасни, богато тонирани четки со дрвени рачки имаат прекрасни метални ферули и супер меки синтетички влакна. Сите затворени во тенок, еластичен, кожен случај со магнетни затворачи совршени за употреба во движење. Овој сет ги вклучува следните основни четки : 1. Прашок 2. Аголна руменило 3. Фондација 4. Сенка. Вклучува четири основни козметички четки. Цреша дрвени рачки. Супер меки синтетички влакна. Кожен случај. Совршен за патување.

Детални спецификации

Додатоци на производи