• Свеж
Блузи Рекреација Ракав Графички Отпечатоци Блузи Екипажот Вратот Мода За Жени Вино

Блузи Рекреација Ракав Графички Отпечатоци Блузи Екипажот Вратот Мода За Жени Вино

DEN 1.33

Од стока
Во магацинот

Оваа Мода 3/4 Ракав. ткаенината за кошула е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, Летен врв. Со трендовски дизајн, можете да го носите со фармерки или хеланки, совршени за секојдневниот живот, шопинг, плажа, одмор, канцеларија, ве прават шармантни и кул. Информации за производот : . - Материјал : Полиестер-Стил На Облека : Блуза. - Должина : Редовно. - Должина на ракавот : 3/4 ракав-тип на Јака : Врат На Екипажот-Шема : Графички Отпечатоци. - Сезона : Лето. - Пол : Женски. - Повод : Секојдневен, Секојдневен. - Измијте : Рачно миење во ладна вода, закачете или исушете. -Ќе добиете : 1 Кошули Големина : С САД : 4 Биста : 96см/37,80" Рамо : 45см/17,72" Ракав : 43см/16,93" Должина : 65см/25,59" Големина : М САД : 6 БИСТА : 100см/39,37" Рамо : 46см/18,11" Ракав : 44см/17,32" Должина : 66см/25.98" Големина : Л САД : 8 Биста : 106см/41.73" Рамо : 47см/18.50" Ракав : 45см/17.72" должина : 67см/26.38" Големина : ХЛ сад : 10 биста : 112см/44.09" рамо : 48см/18.90" ракав : 46см/18.11" должина : 68см/26.77" ГОЛЕМИНА : 2хл Сад : 12 биста : 118см/46.46" рамо : 49см/19.29" ракав : 47см/18.50" должина : 69см/27.17" тоа е супер меки летни врвови, удобна и Пријателска за кожата ткаенина. дами блузи и блузи лето. обични женски врвови. Женските Врвови Одлично Носат Со Хеланки, Фармерки, Чизми, Шорцеви или Видови Панталони. Повод : Запознавање, Забава, Вечер, Патување, Канцеларија, Вокација, Породилна Кошула.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Облечени Врвови За Жени Се Вклопуваат Во Женски Симпатични Печатени Кратки Ракави Кружен Врат Предно Рамо Гроздобер Краток Ракав

Големина : XL Биста : 122cm / 48.03" Ракав : 23cm / 9.06" Должина : 71cm / 27.95" Големина : 2 XL Биста : 130cm / 51.18" ракав : 24cm / 9.45" До�

DEN 1.33

Женски Врвови За Дуксери Печатена Блуза Пуловер Со Долги Ракави Секојдневна Облека За Мама Кошула За Жени Кошули За Трчање Лабави

Сезона : Винтергендер : Женска Декорација : Должина На Необлекување : Редовна Должина На Ракавот : Долга Ј

DEN 319.68