• Свеж
H & L Стил Нечистотија Кофа Заб-Пакет

H & L Стил Нечистотија Кофа Заб-Пакет

DEN 0.33

Од стока
Во магацинот

H&L Нечистотија Кофа Заб за 230 серија со 23 FP игла. Забот Со Нечистотија Од 230 Ч&Л е направен со квалитет, термички обработен и со највисок квалитет. Должината на забот е 6", ширината е 2,125", висината е 2,25". Внатрешните димензии на џебот се 1,5" хоризонтални или од страна на страна и 1,75 " вертикални или од врвот до дното.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Калсунбаби Деца Момчиња Панталони Одговара На Мало Дете Краток Ракав Екипажот Вратот Писмо Печатење Врвови Трифолија Печатење

Деца Момчиња Панталони Одговара Краток Ракав Екипажот Вратот Писмо Печатење Блузи Трифолија Печати Ел�

DEN 1.00

Фник Хавајски Кошула За Мажи Момчиња Џин Тама Печатени Повик Краток Ракав Новина Копче Надолу Хавајски Кошули Летна Кошула Подарок

Спецификација : Марка : Фник Стил : Секојдневен, Гроздобер Тип На Ракав : Краток Ракав Јака : Рашири Јака Т

DEN 335.84