• Свеж
14к Бело Злато во. Шпига Синџир

14к Бело Злато во. Шпига Синџир

DEN 399.84

Од стока
Во магацинот

Ви ја носиме најшироката низа накит што ќе ве засади. Истражете ја најшироката колекција на стилски, трендовски, традиционален моден Накит за мажи и жени со одличен квалитет за да одговараат на секоја пригода. Карактеристики стилови за секоја пригода супериорен квалитет и стил14к Бело Злато Злато Спецификации Материјал Примарна Чистота : 14кфиниш : Полиран Должина : 16 инчи.Позлата : Родиум Должина : 16 во.Тип на синџир : Ширина На Синџирот На Шпига (Пченица) : 1,25 mm Clasp /Конектор : Јастог Карактеристика : Цврст Материјал Основно : Златна Ширина : 1,25 Mm Накит Тип : Ѓердани Тип На Ѓердан : Синџир Пол : Женски Материјал Примарен-Боја : Процес На Производство На Бела Боја 2 : Умре Struck Chain Тип 2 : Приврзок Синџир : Родиум Земја На Потекло : Перу - шку : zx9qltyg151831 14k Бело Злато 1,25 Мм 16 Инчи. Шпига Синџир.

Детални спецификации

Додатоци на производи