• Свеж
Курт Адлер 5-Метарски Претходно Осветлен Треперлив ЛЕД Бор

Курт Адлер 5-Метарски Претходно Осветлен Треперлив ЛЕД Бор

DEN 2239.84

Од стока
Во магацинот

Додадете светол, уникатен допир на вашиот декор за празнично осветлување со Оваа Божиќна Елка СО шарки СО Шарки. Ова дрво може да се пофали со 380 совети и има црвен, зелен и син чип во секоја ОД 125 LED светла. Светлосните комплети Twinkly® работат преку Wi-Fi преку апликацијата Twinkly ® достапна бесплатно на вашиот паметен телефон. Користете ја апликацијата за да изберете од бројни анимирани светлосни дисплеи или креирајте свој светлосен дисплеј во која било шема во која било комбинација од 15 милиони достапни светли бои. Курт Адлер 5-Метарски Претходно Осветлен Треперлив ЛЕД Бор.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Бебе Момчиња Девојчиња Дуксери Ромпери Писмо Виножито Печатење Комбинезони За Новороденчиња Со Долги Ракави Паѓаат Облека За

Бебе Момчиња Девојки Дуксери Ромпери Писмо Виножито Печатење Новороденчиња Со Долги Ракави Паѓаат Обл�

DEN 335.84