• Свеж
Moobody Вештачки Елка Со Led Диоди&Топката Во Собата 94.5 Зелена

Moobody Вештачки Елка Со Led Диоди&Топката Во Собата 94.5 Зелена

DEN 1759.84

Од стока
Во магацинот

Оваа прекрасна вештачка елка е многу живописна по својата форма и изглед и ќе го создаде вистинското за овој Претстоен Божиќ. Реалистичното дрво има живописни обликувани јп гранки, кои се направени преку калапи за инјектирање. Тој е лесен, отпорен на временски услови и издржлив. Оваа прекрасна елка е отпорна. Гранките можат да бидат распоредени во која било форма. Оваа Елка може да се користи секоја година, што го прави многу економичен избор во споредба со вистинско дрво. Има и челична основа за стабилност. Одликувајќи се со енергетски ефикасно убаво и создава пријатен одмор . Уште повеќе, украсена со прекрасниот врв и топки, Оваа Елка ќе биде привлечна во вашиот дом. Забавувајте се за време на празниците со оваа прекрасна Новогодишна елка! Забелешка : производот има USB конектор, но сертифицираниот 5 V USB извор на енергија не е вклучен.Боја на дрво : зелена Боја : Сјајно злато, мат злато и бронзематеријал : ЈП (Полиетилен), челик, висина На Дрвото : 94,5"Максимален дијаметар на дрвото : 39,4" должина на низата : 98,4 ' Напон : DC 5 VPower : 5 wbase дијаметар : 21,7"Животно Со 1560 гранки со 300 Ledss со USB конекција испорака содржи : 1 x новогодишна Елка 1 x stand1 X стринг 1 x врв 40 x 1.2" BALL40 X 1.6" ball40 x 2.4" Ballnbsp;не може да испраќа до : порторико, девствени острови, Порторико, Хуан Општина, по кутија, мислења (апо / Fpo), хаваи, гуам, палау, Сојузни Држави на МИКРОНЕЗИЈА, острови, алјаска. Moobody Вештачки Елка Со Led Диоди&Топката Во собата 94.5" Зелена.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Капрезе Бохо Летни Панталони За Плажа За Жени Плисирани Лабави Широки Панталони За Нозе Еластична Половината Обични Харем Панталони

Опис : Пол : Жени, Жена, Дами Дама, Женски, Девојки Стил : Жени Дневна Панталони, Палацо Панталони, Широк Но�

DEN 351.68

Колекција На Стомак со висок Краток Девет Висок Струк Женска Тенка Колекција На Раѓање По Обликување На Стомакот Корсет За Дишење

Девет гаќи за собирање стомак со висок струк женска тенка колекција на раѓање по обликување на стомакот

DEN 2.00

Уушгмр Детски Облеки Комплет Мали Момчиња Девојчиња Со Кратки Ракави Цврсти Ребрести Маици Пуловер Врвови Шорцеви Детска Облека

Големина : 80 Препорачана возраст : 612 Месеци Биста : 50см / 19,69" Половината : 38см / 14,96" Врвови Должина : 31см / 12,2

DEN 169.28