• Свеж
Водоотпорен Атв Капак Компатибилен Со Масимо Моторни Спортови Мсу - - Отворено И Внатрешно-Заштитете Од Дождовница, Снег, Сонце-Вградени Армирани Ремени За Прицврс?

Водоотпорен Атв Капак Компатибилен Со Масимо Моторни Спортови Мсу - - Отворено И Внатрешно-Заштитете Од Дождовница, Снег, Сонце-Вградени

DEN 991.84

Од стока
Во магацинот

Водоотпорен Атв Капак За 2017 Масимо Моторни Спортови Мсу-500фитс Години : 2017атв Карактеристики На Капакот За 2017 Масимо Моторни Спортови Мсу-500водоотпорен водоотпорен материјал со покриени отвори овозможува капакот да пролее вода, но исто така останува дише обезбедува МАКСИМАЛНА заштита од сурови елементи како дожд, снег, сок од дрвја, измет од птици и многу повеќе.Високата отпорност на вода ја прави водоотпорна, но сепак дише ткаенина што дише со двојни вградени отвори за воздух.Го намалува оштетувањето на база на топлина екстра Густата Ткаенина За Негирање обезбедува одлична издржливост.Издржливите армирани вградени ремени го прават Приколката Приколка Го Чува вашето возило од сок од дрвја, прашина, нечистотија и други штетни загадувачи двојно зашиени и заварени шевови за максимална издржливост хемиски третирани за да се спротивстават НА УВ зраците.Целосно еластични рабови за да се обезбеди цврсто вклопување.Ограничена 10-Годишна Гаранција За Гаранција За Задоволство Боја : Торба За Складирање Без Црно. ОДГОВАРА : АТВ-2017 Масимо Моторни Спортови Мсу-500. ОТПОРЕН на ВРЕМЕНСКИ УСЛОВИ - Нашата Најтрајна Цврста Надворешна Заштита Направена од Густ Полишилд Материјал Третиран Со Ув Сите Временски УСЛОВИ. Дизајниран да обезбеди ефикасна заштита од временските услови со фантастична вредност или едноставно да ја задржи прашината додека е во складиште. Чувајте од вода, УВ сончеви зраци, снег, град и многу повеќе. Карактеристиките Вклучуваат Двојни Покриени Отвори За Воздух За Дишење, Издржливи Високо Засилени Ремени За Прицврстување На Капакот Надолу. Вградените отвори за воздух служат за двојна намена : зголемен проток на воздух и заштита од заробена влага. Заштита Од Временски Услови-Компатибилна / Одговара : 2017 Масимо Моторни Спортови Мсу-500. Засилените Шевови Обезбедуваат Долготрајна Издржливост. Целосно еластични рабови за да се обезбеди цврсто вклопување. Издржливи армирани вградени ремени со рефлектори за да помогнат да се издвоите, дури и во мракот. Хемиски третирани за да се спротивстават НА УВ зраците. Стилска Црна Боја. Голема Торба За Складирање За Лесно Складирање На Капакот Кога Не Се Користи.

Детални спецификации

Додатоци на производи