• Свеж
Дазнико Женски Чевли Жени Риба Уста Чевли Мода Клин Сандала Средна Пета Флип-Флоп Папучи Летни Сандали Црна 7.5

Дазнико Женски Чевли Жени Риба Уста Чевли Мода Клин Сандала Средна Пета Флип-Флоп Папучи Летни Сандали Црна 7.5

DEN 0.67

Од стока
Во магацинот

Карактеристики : Покажете ја вашата мода : мек горен дизајн со ретро носи шик и современ стил на вашата облека. Тоа е стилски избор за секоја пригода, како што се дневни патувања, одмори, забави итн. Главен во вашата гардероба : овие модерни и вкусни секси предмети одат добро со вашите омилени фустани, здолништа, фармерки и шорцеви.Гумен Ѓон : Лесен, нелизгачки, одличен ѓон за апсорпција на удари, ве Тера да одите постабилно и да стоите со часови, без никаков напор или нерамнотежа. Забелешка : Ознаката За Големина На чевлите Е Број На Кинеска Големина. Ви предлагаме да ја изберете соодветната големина според должината на стапалото. Бидејќи Различни Компјутери Различно Ги Прикажуваат Боите, Бојата на Вистинската Ставка Може Малку да Се Разликува од Горенаведените Слики.Специфики на предметот : Горен Материјал : Пусол Материјал : Стил На Гумени Прсти : Висок Стил На Пета Со Клип : Метод На Затворање На Клин : Висока Пета Со Лизгање : 6см/2,4 " Висина На Платформата : 2м/0,8"1 Пар Чевли. Големина шема : . Големина : 37 САД : 6.5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 4.5 ЕУ : 36 ЦН : 235 Нога Должина : 23.5 см/9.25" Нога Широк : 8.5 см/3.4"Големина : 38 САД : 7 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 5 ЕУ : 37 ЦН : 240 Нога Должина : 24см/9.45" Нога Широк : 9см/3.5"Големина : 39 САД : 7.5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 5.5 ЕУ : 38 ЦН : 245 ДОЛЖИНА на СТАПАЛОТО : 24,5 СМ/9,65" ширина на СТАПАЛОТО : 9 См/3,5"големина : 40 сад : 8 велика Британија : 6 Еу : 39 цн : 250 должина На стапалото : 25 СМ/9,84" ШИРИНА НА СТАПАЛОТО : 9,5 см/3,7" гумен ѓон : Лесен, Нелизгачки, одличен ѓон за апсорпција на удари, ве тера ДА ОДИТЕ ПОСТАБИЛНО И ДА СТОИТЕ СО ЧАСОВИ, БЕЗ НИКАКОВ НАПОР ИЛИ нерамнотежа. Забелешка : Ознаката За Големина На чевлите Е Број На Кинеска Големина. Ви предлагаме да ја изберете соодветната големина според должината на стапалото. Бидејќи Различните Компјутери Различно Ги Прикажуваат Боите, Бојата на Сандалите За Жени Со Сандали За Фустани Со Потпетици За Жени Со Ниска Ширина На Петици Женски Неонски Сандали Широки Скици Сандали Удобни Женски Сандали за Одење. 1 Пар Чевли Облека За Плажа Кожни Сандали Жени 7 Потпетици Сандали За Жени Со Големина 11 Слатки Станови Сандали за Жени Клинови Чевли сандали. Пети Стил : Клип Пети Мода Жени Слајдови Слајдови Чевли Мажи Жени Сандали Големина 9 Флип Апостолки Монарси Летни Денови Жени Еспадрил Клин Сандали Големина 10 Женски Чевли Сандали. Карактеристики : Покажете ја вашата мода : Меки Горни соретро дизајн Пластични Влечки За Девојки Дами Слајдови Со Широка Ширина Слајдови За Жени На Отворено Спортски Цветни Сандали за Жени Рамни. Метод на затворање : Лизгачки Клин Врзани Сандали За Жени Женски Сандали Со Големина 9 Гумени Секојдневни Сандали За Жени Рамни Станови со Столпчиња Сандали Со Роза Танга.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Ауфмер Клиренс Лето Истегнување Хеланки За Дами Моторџиски Шорцеви Деца Девојки Фитнес Танц Панталони Еднобојни Панталони За

Деца Девојки Фитнес Танц Панталони Еднобојни Хеланки Јога Спортски Кратки Панталоникарактеристики : и�

DEN 207.84