• Свеж
Tejiojio Essentials Краток Ракав Дозвола Лејди Летна Маица Жени Мода Печатење О-Вратот Лабава Врвот Блуза Пуловер

Tejiojio Essentials Краток Ракав Дозвола Лејди Летна Маица Жени Мода Печатење О-Вратот Лабава Врвот Блуза Пуловер

DEN 1.00

Од стока
Во магацинот

Жени Мода Печатење О-Вратот Лабава Краток Ракав Маица Врвот Блуза Пуловер Карактеристики : 1.Карактеристики : Половина Ракав, Основен, О-Врат, Секојдневна Исечена Кошула2.Материјал : Полиестер. Мека ,Удобна, Дише Ткаенина3.Едноставна, Основна Врвна Блуза, Совршена За теретана,Вежбање ,Јога,носење Дали, Секојдневно носење4.Повод : Секојдневен, Далиј, Роденден, Запознавање,Танцова Изведба, Забава, Свадба, За Работа, Домашен Одмор И Многу Повеќе. Одговараат Заumn, Лето и Пролет.5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Информации за производот : Сезона : Пролет,Лето,Есенски Пол : Жени,Девојка Повод : Секојдневен,Далииматеријал : Тип На Полиестерпетер : Печатење Јака : О-Декстил : Секојдневен,Моден Должина : Должина На Долги Ракави : Краток Ракав Како Да се мие : Ладно Миење Раце,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женска Маица расчистување Лејди Лето Маица Плус Големина Жени 637д Животински Печатени О-Вратот Блуза Маица. ? Стил-Женски Маици, блузи, секојдневни кошули, врвови за патници, маици за дневна облека, лабави опремени пролетни/летни врвови, високи и ниски полите на вратот на екипажот, Гроздобер Маица, печатени кошули, графички/цврсти дизајни за да бидете облечени шик и гламурозни. _ Дизајн - овој женски секојдневен стил на вратот на екипажот/Вратот/вратот на екипажот со краток ракав. Удобно за носење, ќе ве направи погламурозни и стилски, но не премногу откривачки. ✌ Повод-дамските врвови со кратки ракави се совршени со шорцеви, фармерки, здолништа, потпетици и може да се користат и како миење во пролет илиumn. Кога го носите овој елек, добивате комплименти. Ова е одличен избор како подарок за вашата сопруга, девојка, мајка, ќерка или сестра. Едноставниот и природен дизајн го прави овој врв совршен за работа, одмор, празнични забави, излети, секојдневно носење. ?? Додаток-Спарете со слаби фармерки и чизми до глужд, или хулахопки и патики, сами или со хеланки и шорцеви/здолништа за секојдневен изглед во пролет и лето. Кардигани, палта и тексас јакни што ви одговараат, стануваат трендовски улични моди во fall и зима.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Бвнарти Женски Трендовски Слободно Време Основни Врвови Клиренс Цветни Печатени Врвови Маици Со Кратки Ракави V Кошули За Вратот

It може да се мие,повтореното перење не влијае на употребата roа мујер женски бела маица краток ракав бел �

DEN 207.84

Ханас Е На Врвот На Женскиот Обичен Резервоар За Плажа, Пеперутки Печатење Квадратен Елек За Вратот, Лабаво Вклопување Без Ракави

Функција : 1.Висококвалитетна ткаенина, дише, лесна, пријателска за кожата, што ќе ви донесе удобно иску�

DEN 1.00

Женски Врвови Паѓаат Модни Жени Секојдневно Печатење Тркалезен Врат Долг Ракав Лабава Блуза Пуловер Врвови Плус Големина Блузи

Модни Жени Обични Печатење Круг Вратот Долг Ракав Лабава Маица Блуза Пуловер Врвовкарактеристики : 1.90 "

DEN 244.64

Унди Плус Големина Летна Плажа Надвор Од Рамо Туника Блуза Блузи За Жени Плисирани Набраздени Бохо Блуза Кошули Празнична Забава

Детали за производот : Унди занает со внимателен фокус на ткаенина и одговара Пристапен, вистински, мод�

DEN 1.67

Усмикси Неделни Зделки Зимски Дуксер За Жени Женски Дуксери Со Екипаж Гроздобер Преголем Раглан Ракави Дами Пуловер Блузи Секојдневен

дозвола под Продавница за Облека од 5 долари, Кликнете Овде Неделни Зделки Зимски Дуксер За Жени Женски �

DEN 414.56