• Свеж
Парови Женски Колена Високи Ниски Скриени Клин ЧИЗМИ УРА-В

Парови Женски Колена Високи Ниски Скриени Клин ЧИЗМИ УРА-В

DEN 687.84

Од стока
Во магацинот

Земајќи инспирација за стилот од она што ги погодува пистите до најновиот уличен стил, Паровите Од Соништата имаат за цел да создадат најпосакувани, удобни, модерни и стилски дизајни на обувки. Нашиот тим за контрола на квалитетот го надгледува секој дел од производствениот процес. Ние се гордееме со нашето внимание и посветеност на дизајнот на деталите без да штедиме удобност. 30-ДНЕВНА Заштита На Купувачот.Враќа Платформа Висина : 0.25 во; Вратило : 17.5 во; Обем : 14.5 во.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Топла Зимска Модна Изолирана Ски Еднобојна Плус Големина Чизми Женски Памучен Клин Женски Изолиран Ски Еднобоен Плус Големина

Различни бои На Изолирани Ски Солидна Боја Плус Големина Чизми за вашиот избор Зимски Меки И пријатни З�

DEN 1087.84