• Свеж
Држач За Фотографии Во Наутички Стил Медитерански Постер Прикажување Украс Рамка За Слика Стил А

Држач За Фотографии Во Наутички Стил Медитерански Постер Прикажување Украс Рамка За Слика Стил А

DEN 3.00

Од стока
Во магацинот

Опис : Материјал : оваа рамка за слика е направена од дрво, премиум и издржлива.Новина Дизајн : рамката за фотографии, со галеб,брод, украсена школка, Е Медитерански наутички стил и извонредна изработка.Совршена Декорација : оваа рамка за прикажување фотографии има предвремена промена на фотографијата според вашите потреби, таа е совршена за украсување кафулиња, ресторани и хотели.Прилагодете Се На Просторот : бојата на декорацијата на рамката за слики од дрво е чиста и заситена, што е многу погодно за дневната соба, спалната соба и трпезаријата.Одличен Подарок : оваа рамка за украси за постери е исто така одличен избор за подароци за семејството и пријателите.Табела со големина : Големина 23см х 18см /9,06 инчи х 7,09 инчи соодветна големина на фотографија 15см х 10см/5,91 инчи х 3,94 инчи пакетот Вклучува : 1 Фото Рамка : ве Молиме дозволете мали грешки поради рачно мерење и различни монитори. 6 инчен Слика Постер Дисплеј Десктоп. Мода Маса Слика Рамка Дома Орнаменти. Слика Прикажи Слика Рамка Постер Декорација.

Детални спецификации

Додатоци на производи