• Свеж
Авамо Дами Лето Плажа Сарафан Копче Надолу Кошула Фустан Долг Ракав Кратки Мини Фустани Жени Секси Патување Црна Л

Авамо Дами Лето Плажа Сарафан Копче Надолу Кошула Фустан Долг Ракав Кратки Мини Фустани Жени Секси Патување Црна Л

DEN 0.33

Од стока
Во магацинот

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Краток Мини Фустан, Обични Фустани За Кошули, Летен Сарафан, Фустани Со Копчиња Тип На Шема : Цветен Печатен Дизајн : Копче Надолу, Неправилен Раб, Боја На Јазол : Црна, Розова, Виолетова, Зелена, Сина (По Избор)Големина : С, М, Л, XL, 2 XL, 3 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 100% Полиестернеклин : Должина На Ревер : Должина На Кратки Ракави : Долги Ракави Сезона : Пролет, Лето, Aut, Зимски Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови, Улица, Плажа Карактеристики : 1. Ткаенина : Полиестер, Лесен, Мек и Удобен за Носење. Ви дава Прекрасно Искуство Со Носење. Овие Фустани се Направени Од Полиестерски Ткаенини.2. Дизајн : Секси Фустан Со Кошула Со Цветен Принт. Ревер И Неправилен Дизајн На Полите Прават Да Изгледате Привлечно во Толпата. Класичен Сарафан За Гардероба.3. Карактеристика : Кратки Мини Фустани, Фустан Со Долги Ракави, Фустан Со Јазол, Сарафан На Плажа Со Висок Струк, Трендовски И Елегантен4. Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Секојдневниот Живот, Забавата, Филмовите, Плажата, Улицата, Домот, Одморот, Патувањето, Состанувањето, Работата.5. Совршено За Усогласување Со Високи Потпетици, Сандали, Мини Чанти Како Што Сакате.Содржина на пакетот : 1 Х Женски Фустан (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил - Женски Краток Мини Фустан, Летни Фустани, Сарафан на Плажа, Фустан За Забави, Фустан за Кошула. Материјал-100% Полиестер. Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа. Дизајн-Копче Надолу Краток Мини Фустан, Фустан Со Кошула Со Долги Ракави, Шарен Цветен Фустан, Сарафан на Плажа, Трендовски и Елегантен. Повод-Едноставен И Природен Дизајн Го Прави Овој Фустан Совршен За Работа, Секојдневен, Празнична Забава, Пикник, Секојдневно Носење. Натпревар-Цветниот Фустан со Потпетици или Сандали За Фантастичен Изглед Во Лето, ќе Ви се допадне.Можете Исто Така Да Ја Облечете Со Кратка Тексас Јакна или Кардиган, Во Пар Со Чизми Во Fall и Пролет.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Женски Секојдневен Трендовски Графички Фустан Со Маица Лабав Удобен Фустан Без Ракави Секси Летни Цветни Свечени Сарафани Свадба

☀ Специфики на предметот Season Сезона : Пролет Лето Gen Пол : Жени Material Материјал : Полиестер Decor Декорација :

DEN 239.84

Женска Мода Секојдневно Секси Печатење Без Ракави Со Тркалезен Врат Лажни Дводелни Дами Елек Резервоар Фустан Празник Дозвола

Женска Мода Секојдневно Секси Печатење Без Ракави Со Тркалезен Врат Лажни Дводелни Дами Елек Тенк Кара�

DEN 526.08