• Свеж
Бебе Бебе Плете Падот Облека Еднобојна Ребрести Долги Ракави Страна Копче Врвови Панталони Постави Зимска Облека За Момчиња Девојки, 3 Месеци

Бебе Бебе Плете Падот Облека Еднобојна Ребрести Долги Ракави Страна Копче Врвови Панталони Постави Зимска Облека За Момчиња

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

Бебе Бебе Плете Падот Облека Еднобојна Ребрести Долги Ракави Страна Копче Врвови Панталони Постави Зимска Облека За Момчиња Девојки. Големина шема : . Големина(см)tttttttt. 66 Ttops Должина : t32t Bust : t52 Tpants Должина : t36t сугерираат Возраст : t3-6 Месеци. 73 t Tops Должина : t34t Bust : t54 Tpants Должина : t38t сугерираат Возраст : t6-9 Месеци. 80 t Tops Должина : t36t Bust : t56 Tpants Должина : t40t укажуваат На Возраст : t9 - 12 Месеци. 90 t Tops Должина : t38t Bust : t58 Tpants Должина : t42t сугерираат Возраст : t12 - 18 Месеци. 100 t Tops Должина : t40t Bust : t60 Tpants Должина : t44t сугерираат Возраст : t18 - 24 Месеци. Големина (инч)tttttttt. 66 Ttops Должина : t12, 60 t Bust : t20, 47 Tpants Должина : t14 ,17 t сугерираат Возраст : t3-6 Месеци. 73 t Tops Должина : t13, 39 t Bust : t21, 26 Tpants Должина : t14 ,96 t сугерираат Возраст : t6-9 Месеци. 80 t Tops Должина : t14. 17 t Bust : t22. 05 Tpants Должина : t15, 75 t сугерираат Возраст : t9 - 12 Месеци. 90 t Tops Должина : t14, 96 t Bust : t22, 83 Tpants Должина : t16, 54 t сугерираат Возраст : t12-18 Месеци. 100 t Tops Должина : t15, 75 t Bust : t23, 62 Tpants Должина : t17 ,32 t сугерираат Возраст : t18 - 24 Месеци. Спецификации : . Материјал : 65% Полиестер, 35% Вискоза. Применлив Пол : Девојче и Момче. Применлив Возрасен Опсег : Бебе. Стил : Секојдневен Стил. Боја : Кафеава. Возраст : 3-24 Месеци. Содржина На Пакетот. 1 *Блузи+1 * Панталони. Забелешка : . 1. Ве молиме разберете дека може да постои отстапување од 1-2 см. 2. Поради осветлувањето и мониторите, постои мала разлика помеѓу сликата и вистинската ставка. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не и ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Висококвалитетен материјал : Плетените Облеки за Бебиња се изработени од 65% полиестер, 35% вискоза, ткаенина погодна за кожата, мека во текстура, умерена дебелина, удобна за носење и погодна за нежна кожа на бебето. Карактеристики : плетена Облека За девојчиња, ребрести пуловер со кружен врат со долги ракави, затворање на страничното копче, шик дизајн, со соодветни еластични панталони за дупчиња на половината. кафеава боја. Повод : Облека за бебиња доенчиња, погодна за секојдневно слободно време, домашна облека, облека за дивеч, шопинг, фотографија, одмор, патување, плажа, црква, активности на отворено и излети. Уникатен дизајн : облека За новороденчиња, со нивната цврста боја и висококвалитетна структура, оваа облека дефинитивно ќе биде фаворизирана во гардеробата на вашето мало девојче. Стил на слободно време : модерен комплет за облека за бебиња кој ја нагласува удобноста и неограничената слобода, дозволувајќи му на вашето дете слободно да се движи и да има наједноставна среќа.

Детални спецификации

Додатоци на производи