• Свеж
Примарно Злато Каратно Жолто Злато 6х Овален Рубин И Дијамантски прстен

Примарно Злато Каратно Жолто Злато 6х Овален Рубин И Дијамантски прстен

DEN 3.33

Од стока
Во магацинот

Беспрекорно стилизиран во 14 каратно жолто злато, овој елегантен и суптилен прстен е навистина прекрасен додаток на вашата колекција накит. Овој прекрасен прстен прикажува природен скапоцен камен од 6х4мм во форма на овална форма од 0,60 cttw со природен црвен рубин со ДИЈАМАНТИ СО ЈАСНОСТ SI1 акцент кој нуди богат и луксузен допир на секој изглед. Со висока полирана завршница блескав јазол со шема овој прстен доаѓа во големина на целиот прст 5. 14 Каратно Бело Злато, Висок Лак, Скапоцен Камен, Дијамант.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Сончање Облека Родител-Дете Едноделен Костим За Капење Цветен Принт Фустан За Пливање Завиткајте Танкини Танкини Костим За Капење

Семејство Појавување На Костими За Капење Лист Печатење Мајка И Ќерка Без Ракави Комбинезон Костим За К

DEN 1.00