• Свеж
Празнични Торби За Подароци-Среќен Празник Снежна Шума, Чанти

Празнични Торби За Подароци-Среќен Празник Снежна Шума, Чанти

DEN 239.84

Од стока
Во магацинот

Направете ги нивните празници среќни со забавна презентација на подароци! Овие торби за подароци. функција сива скала зимска природа сцена со "Среќни Празници" печатени во.металик црвен фонт и бела лента рачки. Торба за подароци е идеална за облека,. додатоци, електроника и други големи подароци со чудна форма. Работи со. координирање на ткивна хартија (продадена одделно) за празничен допир. Совршено. го надополнува вашиот посебен божиќен или празничен подарок! Вклучува 6 торби за подароци. Кеси за подароци измерете 10 инчи. х 5.75 во. х 13 во. секој кога е отворен. Совршен за Сите Ваши божиќни и празнични потреби совршен за Сите Ваши божиќни и празнични потреби. Создаден со висококвалитетни хартиени материјали со врзани рачки на јаже. Идеален за подароци книги, облека, плишани животни, загатки, акциони фигури или модни кукли.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Машки Трчање Дуксери Лабаво Вклопување Со Џебен Дуксер Палто Мажи Со Долги Ракави Еднобојна Качулка Мажи Со Качулка Машка Облека

Големина : S Биста : 108cm / 42.52" Рамо : 46cm / 18.11" Ракав : 66cm / 25.98" Должина : 70cm / 27.56"Големина : M Биста : 112cm / 44.09" Рамо :

DEN 399.84

Кујнски Грамофон, Лесен За Употреба Стабилен Ротирачки Грамофон За Складирање Што Не Се Лизга За Кујнски Ормари Оставата,Чајната

Кујнски Грамофон, Лесен за Употреба Стабилен Ротирачки Грамофон За Складирање Што Не Се Лизга За Кујнск

DEN 3.00