• Свеж
Крег Рамки Мартин, Слика Рамка, Црна Кадифе И Злато

Крег Рамки Мартин, Слика Рамка, Црна Кадифе И Злато

DEN 2.00

Од стока
Во магацинот

Оваа црна и златна рамка прикажува задебелени, чисти линии заедно со профил со фестониран профил. Калапот има јадро ОД МДФ обложено со мазна ламинатна обвивка. Оваа робусна 2" широка рамка доаѓа завршена Во Црно Кадифе и се одликува со украсно четкано златно вметнување. Подигнете ги отпечатоците или фотографиите на следното ниво со додавање на Некои Мазни бели душеци. Присуството на оваа рамка за слика ќе додаде карактер на секој ѕид. Оваа рамка за слики во стилот на галерија е дизајнирана да прикаже фотографија или печатење од 20х24. Современ стил; рамно црно со златно вметнување; мазна завршна обработка на ламинат. Рамката вклучува : јасен акрилен свртен, цврста картонска подлога и хардверски комплет за закачување жица (потребно е одредено склопување). Рамката држи фотографија/печатење/постер од 20 инчи на 24 инчи (видлива област намалена за .25" на секоја страна поради рамка усна). Обликувањето на рамката е широко 2 инчи; цврста конструкција НА МДФ. Рамката е наменета само за ЗАКАЧУВАЊЕ НА ЅИД (висечкиот хардвер овозможува портрет или ориентација на пејзажот).

Детални спецификации

Додатоци на производи