• Свеж
Инктастично Дете Смешно Денес Им Мајки Проблем Подарок Мало Дете Девојче Маица

Инктастично Дете Смешно Денес Им Мајки Проблем Подарок Мало Дете Девојче Маица

DEN 3.33

Од стока
Во магацинот

Дете Смешно Денес Им Мајки Проблем Мало Дете Маица. Inktastic Дете Смешно Денес Im Мајки Проблем Дете Краток Ракав Маица Женски Природни 4 T. Дете Смешно Денес Im Мајки Проблем Дете Маица. Маиците со цврста боја се 100% памук, други Се Мешавина од памук/полиестер. Врвот зашиени ребро екипажот. Двојна игла зашиени ракави и долниот раб. Печатени ВО САД. деца мамички млади девојка хумор симпатична симпатична ѕвезди срца стрела роденден подарок за jmg предучилишна детска облека облека.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Врв За Жени Секојдневна Есенска Деловна Работа Маици Обични Маици Маици Со Врвки За Влечење Класично Вклопување Маици Со Копчиња

✪ ✪ ✪Главна Боја : Како Што Покажува Сликата 1 инч = 2,54 см ♟【Зборови поврзани со производот + Шарени Бои

DEN 329.12