• Свеж
Мармонт Хил Цветни Крунисан Жирафа Врамени Ѕид Уметност

Мармонт Хил Цветни Крунисан Жирафа Врамени Ѕид Уметност

DEN 255.52

Од стока
Во магацинот

Колку и да е слатка оваа слатка жирафа ја крева главата за да ја покаже прекрасната круна од цвеќиња што ја носи. Симпатична и трендовски овој принт е совршен додаток во детската соба. Ова парче е отпечатено на висококвалитетна архивска хартија и професионално рачно врамено. Со вклучени куки за монтирање на ѕид, овој уметнички акцент е подготвен да ја прекине слушалката веднаш штом ќе стигне до вашата влезна врата. Врвен квалитет Giclee печати На Архива Хартија со висока резолуција. Рачно исечени украсени рабови. Висококвалитетна издржлива рамка што не се искривува. Завршено под плексиглас отпорен на кршење. Пристигнува подготвен да висат. Вклучува сертификат за автентичност.

Детални спецификации

Додатоци на производи