• Свеж
Девојки Дуксер Дуксер Дете Дуксер Девојки Момчиња Цртан Филм Пуловер Бебе Диносаурус Блузи Девојки Блузи

Девојки Дуксер Дуксер Дете Дуксер Девојки Момчиња Цртан Филм Пуловер Бебе Диносаурус Блузи Девојки Блузи

DEN 3.00

Од стока
Во магацинот

Големина : 90 Препорачана Возраст : 2-3 Години Биста : 65см/25,59" Врвови Должина : 35,6 см/14,02" Големина : 100 Препорачана Возраст : 3-4 Години Биста : 69см/27,17" Врвови Должина : 39,4 см/15,51" Големина : 110 Препорачана Возраст : 4-5 Години Биста : 73см/28,74" Врвови Должина : 43,2 см/17.00" Големина : 120 Препорачана возраст : 5-6 години биста : 77см/30.31" врвови должина : 47см/18.50" Мало Бебе Бебе Девојчиња Момчиња цртан филм диносаурус Дуксер Пуловер блузи девојки мода дуксери и дуксери. Дуксери за Тинејџерки. Девојки Новороденче Бебе Цртан Филм Блузи Пуловер Дуксер Дете Дуксер Момчиња Девојки Блузи. Материјал : Полиестер и памук. Бебе Девојки Дуксер : топла и слатка стил комбинација на долги ракави, тркалезна деколте, букви модели, еластични манжетни, еластична и пријатна ткаенина, термички дизајни, модерни и разноврсни стилови. Повод : добро за дома,училиште, забава и секојдневно носење.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Блузи За Вежбање со долги Ракави За Жени Фустани Кошула Лента Печатење Лабави Врвови Со Долги Ракави Дуксер Дуксер Удобни Маички

❀П1 : Точно на големината? ❦【Поврзан со производот + макси Блузи мрежести врвови мама кошула Месечина Б�

DEN 142.24