• Свеж
Телисое Женски Краток Ракав Цветни В Врвови На Вратот Обична Туника Блуза Лабава Кошула Копче Нагоре Хенли Кошула Греј Л

Телисое Женски Краток Ракав Цветни В Врвови На Вратот Обична Туника Блуза Лабава Кошула Копче Нагоре Хенли Кошула Греј Л

DEN 3.33

Од стока
Во магацинот

Телисое Женски Краток Ракав Цветни V Вратот Блузи Повик Туника Блуза Лабава Кошула Копчето До Хенли Кошула. Спецификации : . Стил : Врвови. Тип : Основен Врв. Должина : Кратка Должина На Ракавот. Боја : сива, бела, сина, розова, црвена. Големина : S M L XL 2 XL 3 XL 4 XL 5 XL. Фит : Лабаво Вклопување. Материјал : Полиестер. Тема : Секојдневно, Секојдневно. Почитуван Клиент, Големината не одговара на сите, ве молиме внимателно проверете ја табелата со големини и изберете ја големината врз основа на вашата вистинска големина. Мека, лесна и удобна. Таа има добра еластичност, не е лесно деформирана и не е лесно да исчезнат. Елегантна Женска Кошула За Печатење Обична Кошула Со Големи Димензии Мода Блуза Со Кошули Со Кратки ракави Со Кратки ракави. Совршено за жените да ја носат Оваа Блуза со хеланки. Носете ги и овие врвови од туника со слаби фармерки,сандали и чизми. Прилики : Идеален За дневно носење одмор, Божиќ, состаноци, спорт, училиште, работа и улично носење. Измијте препорачано со ладна вода/не избелувајте/закачувајте или обложувајте суво/мијте со слични бои, што ќе ја зголеми издржливоста на вашата облека.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Маици со кратки Ракави Слатки Летни Врвови За Жени Лабави Секојдневни Удобни Блузи Цветни Печати Патент До Врвовите На Туниката

За тренингот туника блузи за жени : Карактеристики : Кошули Со Кратки Ракави Маици Слатки Летни Врвови З�

DEN 431.84