• Свеж
Женски Чевли Сандали За Жени Удобност Со Еластична Лента За Глуждот Секојдневни Боемски Чевли На Плажа Модни Цветни Секојдневни Чевли Сандали Со Ниски Потпетици С

Женски Чевли Сандали За Жени Удобност Со Еластична Лента За Глуждот Секојдневни Боемски Чевли На Плажа Модни Цветни Секојдневни

DEN 639.84

Од стока
Во магацинот

Материјал : стп горен гумен ѓон со 1,2" пета.Класичен боемски стил на Т-Ремен и отворен прст со украси од цвеќе од кристал ги прават чевлите попрепознатливи. КАРАКТЕРИСТИКИ : 1.Мека постава амортизирана подножје за цел ден носење 2. Дизајн на отворени прсти избегнувајте стружење на стапалото.3.Ѓонот за чевли е многу поудобен 4 : еластичниот ремен за глуждот подобро се вклопува што нема да ги врзува вашите стапала и лесно се лизга и исклучува.ДИЗАЈН : Прилично Малку монистра и кристални сандали со детали за цвеќе. Дизајнот на танга е едноставен и чист, но нуди многу и разубавување.Стил на пети : Материјал За Тркалезен Ѓон : Висок Стил На Гумена Пета : Метод На Затворање На Клинови : лизгање На горниот Материјал : Високи Потпетици За Туркање : 3см/1,2 "Висина На Платформата : 1см/0,4" 1 Пар Чевли(Не Вклучувајќи Кутија За Чевли)ЗАБЕЛЕШКА : Големината ќе Биде помала Поради конкавниот дизајн ви предлагаме да ја изберете соодветната големина според вашата нога length.As различни компјутери ги прикажуваат боите поинаку, бојата на вистинската Ставка може малку да се разликува од горенаведените Слики. Големина шема : . Големина : 37 САД : 6.5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 4.5 ЕУ : 36 ЦН : 235 Нога Должинат : 23.5 см/9.3" нога широк : 8.5 см/3.4"Големина : 38 САД : 7 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 5 ЕУ : 37 ЦН : 240 Нога Должинат : 24см/9.5" нога широк : 9см/3.5"Големина : 39 САД : 7.5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 5.5 ЕУ : 38 цн : 245 НОГА ДОЛЖИНАТ : 24,5 СМ/9,7" Нога Широк : 9 см/3,5"големина : 40 сад : 8 велика британија : 6 еу : 39 цн : 250 нога должинаТ : 25СМ/9,8" нога широк : 9,5 см/3,7"големина : 41 сад : 8,5 велика британија : 6,5 еу : 39,5 цн : 255 НОГА ДОЛЖИНАТ : 25,5 см/10" ШИРОК СТАПАЛО : 9,5 СМ/3,7"големина : 42 Сад : 9 велика британија : 7 еу : 40 цн : 260 Должина на Стапалотот : 26см/10,2" ШИРОК стапало : 10СМ/3,9" ДИЗАЈН : прилично малку Монистра И кристални сандали Со детали За цвеќе. Дизајнот на танга е едноставен и чист, но нуди многу и разубавување. Потпетици Чевли За Жени Сандали Крзнени Сандали Жени Блинг Женски Сандали Широка Ширина Големина 9 Жени Спортски Сандали 6 Големина 7 Сандали. Бидејќи различни компјутери различно ги прикажуваат боите, бојата на вистинската Ставка може малку да се разликува од горенаведените Слики. Платформа Чизми Еден Ремен Слајд Облечени Сандали За Жени На Плажа Жени Мачка Сандали Женски Сандали Танга. Материјал : стп горен гумен ѓон со пета од 1,2 инчи. Жени Одење Сандали Големина 11в Жени Клин Сандали Затворени Пети Бас Сандали За Жени Големина 9 Девет Сандали За Жени Големина 8 Жени Сандали Големина 12.5. ЗАБЕЛЕШКА : Големината ќе биде помала поради конкавен дизајн ви предлагаме да ја изберете соодветната големина според должината на стапалото. Женски Сандали За Свадба Платформа Чевли Сандали За Жени Рамен Со Ремени Дете Сабо Влечки Сандали Жени Кристал Сандали За Жени Потпетици. Класичен боемски стил на Т-Ремен и отворен прст со украси од цвеќе од кристал ги прават чевлите попрепознатливи. КАРАКТЕРИСТИКИ : 1.Мека постава амортизирана подножје за цел ден носење 2. Дизајн на отворени прсти избегнувајте стружење на стапалото.3.Ѓонот за чевли е многу поудобен 4 : еластичниот ремен за глуждот подобро се вклопува што нема да ги врзува вашите стапала и лесно се лизга и исклучува. Сандали За Одење Универзална Атлетика Секси Сандали За Жени Ниска Пета Клин Ремен Рамен Сандала Жени Големина 10 сандали.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Дорман 528-Лево Горниот Усогласување Тркалце Камбер Контрола Рака За Специфични Модели На Тојота, избрани Црни Вклопувања: 2000-ТОЈОТА

Оваа контролна рака за замена на тркалцето е прилагодлива за да овозможи правилно усогласување на трка�

DEN 0.67