• Свеж
Женски Блузи И Блузи Облечени Секојдневни Графички Отпечатоци Со Кратки Ракави Кошули Виолетова Л

Женски Блузи И Блузи Облечени Секојдневни Графички Отпечатоци Со Кратки Ракави Кошули Виолетова Л

DEN 255.84

Од стока
Во магацинот

Женска Мода Плус Големина Новина Земјата Печатење V-Вратот Лабава Краток Ракав Маица. *Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Исто Така Треба Да Го Повикате Нашиот, Што Покажува Во Деталите За Производот Слики.Материјал : Памучна Мешавина Бои : Виолетова : Должина На Ракавот : Кратко Деколте На Ракавот : V-Шема На Вратот : Графички Отпечатоци Дебелина : Тинстил : Слободно Време, Боемски, Ретро, Европска Сезона : Пролет, Летна Пригода : Семејство, Одмор, Вработување, вклучен Пакет За Патувања : 1 Блуза. Совети : . Вистинскиот Објект Може Да Постои Малку Бои Разлики Во Споредба Со Сликите Како Што Се Прикажуваат Различни Компјутери.Внимание Ако Размислување, Благодарам.Може Да Има Рачна Грешка од 1-3 см.Извинете За Непријатностите.Ве Молиме Преовладуваат На Вистински Објект, Модел Слики Само За Повикување.Обезбедете висококвалитетен производ и најдобра услуга за клиенти, доколку имате какви било проблеми, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогнеме. ● Женски блузи и врвови облечен материјал● : Мешавина од памук. Растеглив, мек и Лесен, Мал волумен, Брзо сушење без брчки и смалување, лесно е да се грижите за секојдневниот живот или патувањето. `+Карактеристики : женски летни врвови;макси фустан;женски фустани;фустани за жени лето;сонце фустани жени лето;летни врвови за жени;женска летна облека;плус големина фустан за жени;летни фустани за жени плажа;секси фустани за жени;женски летни фустани. ●Лесно Совпаѓање● : Стилски лабави секојдневни врвови во цврста боја за жени, женски врвови со туника со кратки ракави можат да се спарат со хеланки, фармерки и чизми, женски блузи и блузи секојдневно. ①Прилика : Овие слатки и елегантни летни маици се погодни за повеќето прилики. На пример, канцеларија, дом, забава, патување, одмор, дружење, шопинг, фотографија. Мода и никогаш надвор од мода. НЕГА НА ОБЛЕКА : овој летен врв од туника имаше подобро миење раце, обложено суво.

Детални спецификации

Додатоци на производи