• Свеж
Колекција на животни Тепих За Печатење Животни Со Прилагодена Големина За Дневна Соба, Трпезарија, Кујна, Спална Соба, Деца, Гепард Оди Гетер-54 108 Половина Круг

Колекција на животни Тепих За Печатење Животни Со Прилагодена Големина За Дневна Соба, Трпезарија, Кујна, Спална Соба, Деца,

DEN 2.67

Од стока
Во магацинот

Овие килими имаат модерни дезени и современи бои за да одговараат на секој декор. Дамка и бледнее опструктивна; исклучително издржлив и исклучително лесен за чистење. 100% Најлон направен Во Индија. Висина на купот 0,5 инчи. Лесен за одржување, килимот бара минимална грижа и може да се исчисти со правосмукалка за свежа и нова likeетика. Може да се користи и средство за чистење теписи (шампон), но треба да се исуши веднаш и рамномерно. Висина на купот 0,5 инчи, внатрешен килим. Дизајниран да се вклопува со вашите современи и традиционални шеми за декор, овој килим прави исклучителен додаток на вашиот домашен мебел. Лесен за одржување, килимот бара минимална грижа и може да се исчисти со правосмукалка за свежа и нова likeетика. Може да се користи и средство за чистење теписи (шампон), но треба да се исуши веднаш и рамномерно. Дамка и бледнее опструктивна; исклучително издржлив и многу лесен за чистење. 100% Најлон, Произведен Во Индија, овие килими имаат модерни дезени и современи бои за да одговараат на секој декор.

Детални спецификации

Додатоци на производи