• Свеж
Гилисо Лето Машки Лизгачки Чевли Од Грашок Велур Удобни Секојдневни Чевли За Дишење Цврст Машки Пад На Продажба

Гилисо Лето Машки Лизгачки Чевли Од Грашок Велур Удобни Секојдневни Чевли За Дишење Цврст Машки Пад На Продажба

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

Летни Машки Лизгачки Чевли Од Грашок Велур Удобни Обични Чевли за Дишење ве Молиме, дозволете ни што е можно повеќе за вашето барање за да можеме да ви помогнеме со вашите специфични потреби. Ние сме среќни да помогнеме секаде каде што е можно.ЗАБЕЛЕШКА : Бидејќи Различни Компјутери Различно Ги Прикажуваат Боите, Бојата на Вистинската Ставка Може Малку да Варира од Горенаведените Слики.Топол Потсетник : Различни Стилови На Чевли, Ве Молиме Изберете Ја Големината Според Типот На Стапалото.Опис : Пол : Менупер : Стадо : гумени : Пуинсол : Сезона : Четири сезони соодветни Сцени : Отворено/Секојдневно/Забава/Спорт/Работа/Слободно Време : Секојдневен,Стил На Мода : Тркалезно Затворање : Висок Стил На Лизгање-Пета : Рамно Зголемување Високо : должина На Нотуба : Обем На Нотуба : Висока Потпетица На Ношо : 3см/2,76"Платформа Висина : 2см/0.2"Пакет : 1 пар чевли( не вклучувајќи Кутија За Чевли) гилигилисо лето Машки Лизгачки Чевли Од Грашок Велур Удобни Секојдневни Чевли За Дишење Цврст Машки Паѓаат На Продажба. ЗАБЕЛЕШКА : Бидејќи Различни Компјутери Различно Ги Прикажуваат Боите, Бојата на Вистинската Ставка Може Малку да Варира од Горенаведените Слики. Топол Потсетник : Различни Стилови На Чевли, Ве Молиме Изберете Ја Големината Според Типот На Стапалото. Опис : . Пол : Мажи. Горниот : Стадо. Ѓон : гума. Поставата : СТП. Влошка : Сезона : Четири сезони. Соодветни Сцени : Отворено/Секојдневно/Забава/Спорт/Работа/Слободно Време.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Папучи За Жени Туш Бања Домашна Куќа Нелизгачки Сандали За Брзо Сушење Чевли Со Ѓон Со Дебели Прсти Супер Меки Удобни За Внатрешни

Увезени Етилен Винил ацетат единствен Материјал : женските влечки се изработени од висока еластичност �

DEN 297.60

Memoryенска меморија пена Отворена пети лизга на лизгачки лизгачки папучи со папучи со меморија за меморија за удобност во затворен

Slideенски мек пријатна слајд на отворено пети на куќички со лак и меморија за пена за вметната удобност и

DEN 1.00