• Свеж
Излупете & Стап Позадина 3ft 2ft-Геометриски Арт Деко Кранови Црн Крем Птици Јапонски Летаат Прилагодено Отстранлива Позадина Со Лажица

Излупете & Стап Позадина 3ft 2ft-Геометриски Арт Деко Кранови Црн Крем Птици Јапонски Летаат Прилагодено Отстранлива Позадина

DEN 168.96

Од стока
Во магацинот

Отстранлива Позадина За Лупење И Стап Геометриски Кранови За Арт Деко Црн Крем Птици Откријте начин без напор да го декорирате вашиот дом со отстранлива кора од Лажица И стап позадина! Совршено е за изнајмување, акцентни ѕидови и брзи ажурирања на декор. Со Лажица, можете да се поврзете со уметници од целиот свет. Секој дизајн е изработен од независен дизајнер на површина кој добива провизија за секоја продажба, и секоја нарачка е нарачана во САД само за вас! Силно препорачуваме да нарачате тест-своч пред да се обврзете на целосни ролни. Иако дадовме се од себе за прецизно да ја претставиме бојата и обемот на овој дизајн, компјутерските монитори не се најдобриот начин да се утврди како ќе изгледа дизајнот лично. Исто така, важно е да го тестирате лепилото на вашата единствена површина. Оригинален Дизајн Авторски Права : Прирај Дизајни. ОТСТРАНЛИВ : Издржлив И долготраен, совршен за изнајмување, акцентни ѕидови, занаетчиски проекти и проекти ЗА декор. ЛЕСНО ЗА ИНСТАЛИРАЊЕ : Едноставно излупете и залепете-како голема налепница!. ЕКО ПРИЈАТЕЛСКИ & НАПРАВЕНИ ВО САД : Печатени на пвц-слободен хартија со користење на еко-пријателски вода-базирани мастила. Формалдехид -, фталат-и пвц-бесплатно. ДОСТАПНИ ДИМЕНЗИИ : 24 во x 1ft, 3ft, 6ft, 9ft, или 12ft.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Излупете & Стап Позадина Своч-Избледени Индиго Шибори Сина Геометриска Вратоврска Боја Јапонски Карирани Морнарица Бела Апстракт

Отстранлива Позадина За Лупење И Стапчиња Шибори Јапонска Азиска Боја За Вратоврска Сино Бело откријте

DEN 1.00

Отстранлива Позадина 3ft 2ft - Сив Круг Бел Среден Век Модерни Геометриски Деца Бебе Марокански Обичај Претходно залепена Позадина

Отстранлива Позадина Активирана Со Вода Графичка Бела Модерна Мароканска Лажица Отстранлива Претходн�

DEN 464.00

Отстранлива Позадина 6ft 2ft-Линија За Сушење Градина Природен Зеленчук Зелен Бел Земјоделски Обичај Претходно залепена Позадина

Отстранлива Линија За Сушење Позадина Активирана Со Вода Градина Природен Зеленчук Зелена Лажица Отст�

DEN 127.84