• Свеж
Слушалки За Звук на коските, НИСКА Латентност Пратеник Плеер ИП Водоотпорни Слушалки За Отворено Уво За Обука За Пешачење

Слушалки За Звук на коските, НИСКА Латентност Пратеник Плеер ИП Водоотпорни Слушалки За Отворено Уво За Обука За Пешачење

DEN 1.67

Од стока
Во магацинот

Слушалки За Звук на коски, НИСКА Латентност MP3 Плеер IP68 Водоотпорни Слушалки За Отворено Уво За Обука За Пешачење Спецификација : Тип На Ставка : Слушалки За Отворено Уво Материјал : Име На Слушалки За Легури : Y12waterpoof : IP68 Memory Режим : Верзија На Мемориска Картичка Што Може Да Се Вклучи : 5.2 Протокол За Поддршка : AVRCP1.4, A2 DP1.2, HFP1.6, HSP1.2mic Чувствителност : -37db € 2dbtransmiss Растојание : Прибл. 10м/32,8 ft Battery Тип : Капацитет На Литиумска Батерија : 280ma Вклучувајќи Напон На Полнење : 5v 500m ASupport Музички Формат : MP3, MA, WAV, APE, FLACFrequency Одговор : 20hz-20 Kz Temperature Опсег : -30 Степени Целзиусови до 70 Степени Целзиусови Мемориска Картичка : Поддршка На Максималниот Капацитет ОД 64 G Не Е Вклучен Пакет листа : 1 x слушалки 1 x упатство за употреба 1 X Кабел За Податоци Водоотпорни Перформанси : слушалките Со Отворено Уво можат да Пливаат, Можат Да Нуркаат, под вода 20 метри илјада груби тест Сите Нормални, не погодени ВО НАЈМАЛА РАКА. Двојни Режими : машина со две јадра, мемориска картичка за приклучување на слушалки со отворено уво и 5.2, стабилна врска како жична. Стабилна Врска : слушалките Со Отворено уво поддржуваат непречено префрлување на врската помеѓу два уреди, стабилна врска со 0 одложување, помала потрошувачка на енергија и јасни повици како интервјуа лице в лице.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Треперење Зелена Жаба Растителна Вратоврска Украсна Жаба Вратоврска Вратоврска Свиткана Повеќекратна Употреба Кабелски Врски

Име на предметот : Растителен Временски Материјал : Пластика Карактеристики : Зелена Форма На Жаба, Деко�

DEN 1.33

Бермудски Шорцеви За Жени Секојдневен Еластичен Струк Памук Лен Широки Панталони За Нозе Основни Цврсти Удобни Шорцеви За Дишење

ИРОИНИДНИ Бермуди Шорцеви За Жени Секојдневен Еластичен Струк Памук Лен Широки Панталони За Нозе Основ

DEN 1.33

Скролувајте решетка За складирање Калиграфија Скролувајте Решетка За Складирање Решетка За Мечеви Калиграфија Држач За Складирање

Опис Дрвен меч или скролувајте прикажување на штандот, едноставен и корисен дизајн, совршен за складира

DEN 0.67