• Свеж
10кт Жолто Злато Жени Круг Дијамант К Почетна Буква Обетки Cttw

10кт Жолто Злато Жени Круг Дијамант К Почетна Буква Обетки Cttw

DEN 320.00

Од стока
Во магацинот

10кт Жолто Злато Женски Круг Дијамант К Почетна Буква Обетки 1/6 Цттв Изработени во 10кт Жолто Злато. 1/6 Карати вкупна тежина. Тежи 1,24 грама (приближно). Завртка Прицврстување. Сите дијаманти се природни и без конфликти по потекло.

Детални спецификации

Додатоци на производи