• Свеж
Педорт Мали Девојчиња Паѓаат Џемпери Кабел Со Долги Ракави Слаби Врвови На Џемпер Од Пуловер Ц, 90

Педорт Мали Девојчиња Паѓаат Џемпери Кабел Со Долги Ракави Слаби Врвови На Џемпер Од Пуловер Ц, 90

DEN 518.56

Од стока
Во магацинот

Педорт прекрасниот џемпер со маица ги прифаќа популарните елементи на дизајнот во 2023 година во целина. Чувајте го вратот топол на ладен воздух. џемперот со пуловер носете со хеланки или фармерки, што може совршено да ја измени линијата на вашата нога. плетениот џемпер е исклучително стилски и удобен. скокачот е на врвот со мека текстура и секојдневен стил, тој е преголем и лабав, исклучително модерен и пријатен и многу погоден за носење за патување и одмор! џемперите за пуловер за мало девојче изгледаат одлично со фармерки, хеланки, секојдневни панталони, шал, чанта, ранец или чизми! трендовски и стилски изглед. Џемпери За Мали Девојчиња За Fall и Зима. Карактеристики : Лесен, Лабав Пуловер цврсто рамо За Капка, врат На Екипажот,Долг Ракав Со Фенер,ребрести манжетни, Цврста Боја. Материјал : Плете И Памук.Супер мек, растеглив и Лесен, Елегантен висок квалитет.Овој еднобоен џемпер ткаен со фино и лесно плетено совршено за лесно секојдневно носење, дише и еластична плетена ткаенина создава опуштено вклопување. Елегантен секојдневен стил погоден за девојки, совршен за спарување со шорцеви, панталони, здолниште, фармерки, чизми до глужд и др. Без разлика дали вашите деца секојдневно носат, лежат, дома, учат, забава, одмор и божиќен празник итн., овој симпатичен џемпер блузи ќе биде вашиот совршен придружник. Класичен главен, трендовски и модерен изглед. Се препорачува миење Со Ладна Вода, Не Белење, машинско перење со вреќа за перење е достапно.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Мажи кошули Свети Патрик, печатено случајно копче за краткорочно копче надолу по хавајски кошули, обични кошули подарок за мажи

Спецификација : Бренд : Bextsrack Стил : Обичен, гроздобер Тип на ракав : краток ракав Јака : шири јака Тип на и�

DEN 457.44

Idea4Wall Рамка на платно уметнички wallид декор фаланопсис орхидеја цветна цветна фотографија минимализам модерна блиска драматична

За нас : Idea4 Wall, како професионален производител на украси за домови, е специјализиран за висококвалитет�

DEN 3.33