• Свеж
Масло Од Арган Масло За Коса, Зајакнување На Маслото За Нега На Коса Навлажнувачки За Домашно Патување

Масло Од Арган Масло За Коса, Зајакнување На Маслото За Нега На Коса Навлажнувачки За Домашно Патување

DEN 1.33

Од стока
Во магацинот

Масло од Арган Масло За Коса, Зајакнување На Маслото За Нега На Коса Навлажнувачки За Домашно Патување Спецификација : Тип На Артикал : Содржина На Масло За Коса : 120мл Рок На Траење : 5 Години Список Со Пакети : 1 х Нега На Коса Етерично Масло НАВЛАЖНУВАЧКИ : масло Од арган масло за коса длабоко ја навлажнува и хидрира косата, обезбедува влага на косата, ја подобрува сувоста и разлетувањето, ја прави косата и свиленкаста. НЕГУВАЊЕ НА КОСАТА : Богато со протеини и витамини, есенцијалното масло за нега на коса обезбедува одлична средина за раст на косата и спречува расцепување на врвовите, го подобрува квалитетот на косата. ПОПРАВКА НА КОСАТА : Силна пенетрација, етерично масло од масло од арган ефикасно ја поправа кршливата, оштетена или заплеткана коса, обезбедува заштита при сушење со фен.

Детални спецификации

Додатоци на производи