• Свеж
Комплет Црна Книга Покритие

Комплет Црна Книга Покритие

DEN 303.20

Од стока
Во магацинот

Вклучува ritr735 3" x 5" врвот спирала врзани лаптоп со црна polydura покритие и 50 листови сива хартија Со Универзална шема страница, црна Cordura zip-up книга покритие, и ritr97 црна метал сите временски кликер пенкало со црно мастило. Карактеристики Обред во дожд хартија која фрла вода и ви овозможува да пишувате во секое време. Кутија со виси јазичето. Комплет Црна Книга/Корица.

Детални спецификации

Додатоци на производи