• Свеж
Aut Здраво Fall Кул Остри Курзивни Омилен Поздрав Ѕид Уметност Виси Таписерија Домашен Декор За Дневна Соба Спална Соба Дом

Aut Здраво Fall Кул Остри Курзивни Омилен Поздрав Ѕид Уметност Виси Таписерија Домашен Декор За Дневна Соба Спална Соба Дом

DEN 0.33

Од стока
Во магацинот

Изработени од полиестерска ткаенина, еднострано печатење. Ткаенината е силна, издржлива и ако се грижи правилно, ќе биде долготрајна. Машинско перење ладно на нежен циклус, исушете го ниско, не избелувајте или пеглајте. Одлично За домашен декор ѕидни виси, украси за студентски домови. Изработени од полиестерска ткаенина, еднострано печатење. Ткаенината е силна, издржлива и ако се грижи правилно, ќе биде долготрајна. Машинско перење ладно на нежен циклус, исушете го ниско, не избелувајте или пеглајте. Одлично За домашен декор ѕидни виси, украси за студентски домови.

Детални спецификации

Додатоци на производи