• Свеж
Брза Брзина Скок Јаже Кабел Меморија Пена Рачки Идеален За Аеробни Вежби Како Брзина Обука Екстремни Скокање Издржливост Обука И Фитнес Сала

Брза Брзина Скок Јаже Кабел Меморија Пена Рачки Идеален За Аеробни Вежби Како Брзина Обука Екстремни Скокање Издржливост Обука

DEN 0.67

Од стока
Во магацинот

Спецификации : . Изработен е од квалитетен материјал, издржлив за употреба. Јажето е лесно за носење, така што можете да го однесете насекаде. Јажето за прескокнување е погодно за речиси секој, мажи, жени и деца. Име На Предметот : Прескокнување Јаже. Материјал : СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, сунѓер, гума. Карактеристики : Издржлив, Корисен, Лесен за употреба. Големина : 8,5 см х 3,2 см х 3,3 см/3,35 "х 1,26" х 1,3 " (Прибл.). Должина На Кабелот : 2,5 Метри/98,43 " (Прибл .). Забелешки : . Поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите. Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење. Пакетот Вклучува : . 1 х Јаже за Прескокнување изработен е од квалитетен материјал, издржлив за употреба. Јажето е лесно за носење, така што можете да го однесете насекаде. Јажето за прескокнување е погодно за речиси секој, мажи, жени и деца.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Јаже за Скокање хелдиг, тренинг За Скокање Со Меки Монистра, Прилагодливо Сегментирано Јаже За Прескокнување На Фитнес Без Заплеткување

Опис На Производот т спецификација : Боја : розова, сина Карактеристики на производот : без јазли, без на�

DEN 3.33

Блескаво Јаже За Прескокнување, Останете Здрава Должина Отпорна НА Лизгање ПРЕДВОДЕНА ОД СКОКАЊЕ ЈАЖЕ ЗА ВЕЖБАЊЕ СТОМАЧНИ МУСКУЛИ

Блескаво Јаже За Прескокнување, Останете Здрави Должини Отпорни НА Лизгање ПРЕДВОДЕНИ СКОКАЊЕ ЈАЖЕ ЗА �

DEN 0.67