• Свеж
Постави Бебе Дете Девојки Осип Два Костими За Капење Сирена Со Долги Ракави Костими За Капење Бикини Задници Заштита Од Сонце Костими за Капење 1-10Т

Постави Бебе Дете Девојки Осип Два Костими За Капење Сирена Со Долги Ракави Костими За Капење Бикини Задници Заштита Од Сонце

DEN 559.84

Од стока
Во магацинот

Спецификации : . Материјал : Полиестер. Пол : Бебе Девојки. Тип На Шема : Цртан Филм. Одговара : одговара точно на големината, земете ја вашата нормална големина. Возрасен Опсег : 13-24м, 25-36м, 4-6ј, 7-12ј. Сезона : Лето. Име На Одделот : Бебе. Боја : како Што е прикажано дводелен комплет костим за капење за мали девојчиња, изработен од висококвалитетна ткаенина и добро изработен, лесен и дише; Дизајниран За нежна кожа на бебето, удобен за носење. Мали девојчиња дводелен комплет за осип, погоден за возраст од 1-10 години, кошула од сирена од цртан филм со долги ракави, еластично расипано дно за бикини за повеќе симпатичен изглед. Костимот за капење со долги ракави за девојки може да ја заштити деликатната кожа на вашето мало дете од сонце и песок, што е костим за капење за мали девојчиња што мора да го имаат за претстојните жешки летни денови. Прилики : овој комплет за осип за капење за девојки е лесен за облекување и совршен за пливање, плажа, воден парк, базен, езеро, летен одмор и повеќе прилики на отворено. Само уживајте во среќното време со вашите мали девојчиња, без да се грижите за проблемите со сонцето. Уживајте во разигран и безгрижен одмор со нашите девојки осип чувар костими за капење.

Детални спецификации

Додатоци на производи