• Свеж
сафуни Женска Есенска И Ретро Карирана Шамија Шал За Та И Ладна Заштита Шамија Ќебе Топол Врат Мека Мода Зимска Шамија Морнарица

сафуни Женска Есенска И Ретро Карирана Шамија Шал За Та И Ладна Заштита Шамија Ќебе Топол Врат Мека Мода Зимска Шамија Морнарица

DEN 463.84

Од стока
Во магацинот

Добредојдовте во сафуни !Со цел да се зголеми задоволството на клиентите, нашето име беше сменето во сафуни!Safuny Clearancesafuny Онлајн Модна Продавница е основана на 2019.Ние се фокусираме на модната облека и така натаму. Нашата цел е да бидеме најголемата онлајн гардероба ширум светот.Ние се фокусираме на жени и мажи, погодни за жени и мажи блузи,маици, јакна, палто ,renchот и палтото, качулка, блуза, пуловер, џемпери, дуксери, кардиган, туники, фармерки, хеланки, молив, здолниште, чизма, костим за капење, бикини, облека за спиење, долна облека итн.Ако имате какви било прашања дали е пред или по купувањето, слободно контактирајте не и ние ќе го решиме за вас.Нов Сафуни Клиренс Женска Есенска И Ретро Карирана Шамија Шал За Та И Ладна Заштита Шамија Ќебе Топол Врат Мека Модна Зимска Шамија Морнарица Re И Зима Ретро Карирана Шамија Шал За Топлина и Заштита Од Студ обем На Шамија : Шамија : 130-160см/51.18-62.99" 100% сосема нов и.Количина : 1 ПАРЧИЊА и мода.Неговиот посебен дизајн ќе направи да изгледате уникатно.Елегантниот шал за дизајн може да го носи на многу начини кога ќе ви треба во секој случај time.It е добар подарок за вашиот љубовник,семејство,пријател и соработници.Материјал : полиестералните димензии се мерат рачно, може да има отстапувања од 2-3 см.Забелешка : Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Ние гарантираме дека стилот е ист како што е прикажано на сликите.Што добивте : 1 ПАРЧИЊА Шамија големина.Usukeuwidthlengthaverghaverage Просечна Големина 6836130cm/51.18"160cm/62.99" Големина : Просечна Големина. : Просечна Големина : 6УК : 8ЕУ : 36ширина : 130см/51.18"Должина : 160см/62.99" к : кадифе од спенсер женски ракавици за облека женски фигсамериканско знаме шамија шалкрохет чанта за шалкапаричници со голем капацитет за женски шал за женско ќебе шалкашмир Шамија Женска Облека женски ЏЕМПЕРИ КАНОРАМАСТРИПИРАНА рака затоплуваамериканско знаме бандани За Жени подароци додатоци за патувања за подароци за надворешни лица шалови од шамија за чанти златни витези хетгифти за жители на старечки дом виолетова ракавици црна шамија за жени крпа шифон хиџаб сетбиг паричник изработен е Од Супер мек МАТЕРИЈАЛ, ОБЕЗБЕДУВАЈЌИ КРАЈНА удобност и топлина за секоја пригода. ●Разноврсен Дизајн●шалот е совршена должина за завиткување околу рамената или вратот, што го прави погоден за секоја облека или пригода. ●Лесен И Дише ● и покрај топлината, овој кашмирски шал е лесен и дише, што го прави идеален за сите сезони. €Елегантен Изглед} елегантниот изглед На шалот додава чувство на софистицираност на секоја облека, што го прави одличен додаток за секоја жена свесна за модата. ●Одличен Подарок}оваа мека кашмирска шамија прави одличен подарок за пријателите или членовите на семејството кои го ценат луксузот и удобноста.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Боуке Жени Лента За Глава Шалови Свила Чувство Бандана Бохо Печатени Плоштад Шамија Бандани, ве молиме купете една или две големини

Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка се продава со подготвена да оди од Пазарот На Џојбај.Ве молим

DEN 0.33

Мишуовоти шалови за жени плус големина шалови и обвива Машка И Женска Цврста Боја Еднострана Кадифен Ветроупорен Кадифен Топол

Машка И Женска Цврста Боја Едностран Кадифен Кадифен Кадифен Топол Моден Лигавче Карактеристики : први�

DEN 2.67