• Свеж
ЛЕД Дигитален Кран Скала КГ ФУНТИ Должност Индустриски Виси Скала Тешки Со Батерија И Полнач

ЛЕД Дигитален Кран Скала КГ ФУНТИ Должност Индустриски Виси Скала Тешки Со Батерија И Полнач

DEN 1119.84

Од стока
Во магацинот

Опис На Производот. 1100lb Дигитални Виси Скала Кран Скала Тешки Индустриски Лцд Дисплеј. Оваа Кранска Скала Е Личен Асистент за : . Земјоделците : Точноста е многу важна кога мерите млеко во вашата штала или добиточна храна. Тежи животни од дивеч, особено оние што мрдаат. Ловци : Совршен За мерење диви свињи и елени за фалење права на сите ловечки ранчови. Рибари : Користете ја вагата за сите риби што ги фаќате во вашиот рибарски клуб и спречете многу расправии за тоа кој ја фатил поголемата/потешката риба. СОПСТВЕНИЦИ НА ПРОДАВНИЦИ : вагата е многу издржлива за секојдневна употреба. Ако се згази или клоца,ќе издржи. ТЕШКИ РАБОТНИЦИ : Закачете го на вилушкар со оков и направете го супер лесно добивање тегови. На пример, за опрема при вчитување приколки. Спецификација : . 1. Сосема ново. 2. Максимална Тежина : 500кг / 1100лб. 3. Мин Тежина : 0,5 кг/1,1 килограми. 4. Единица за мерење : кг и лб. 5. Батерија : 6v/10ah полнење (вклучено) 9 V DC (вклучен адаптер). 6. Тара Функција. 7. Висока прецизност за мерење. 8. Елиминирање на потребата за гломазна скали. 9. Лесен преглед ЛЦД-дисплеј. 10. Сопственици прирачник вклучени СИЛЕН МАТЕРИЈАЛ : алуминиум-кастинг случај, висока цврста кука. Новото куќиште од алуминиум, издржливо, покомпактно, лесно за движење. РАЗНОВИДНОСТ НА УПОТРЕБА : Домашна гаража-мерач на сила, лице-медицински рачен пациент хојер лифт, сложена лак тензија нацртајте тежина, риболов, поштенски превозот. ВИСОКА ПРЕЦИЗНОСТ : Поддржува Функција На Тара, Висока прецизност за мерење, Елиминирање на потребата ЗА гломазна вага, 6v/10ah полнење (вклучено) 9 V DC (вклучен адаптер). ЛЕСНО ЗА ЧИТАЊЕ : оваа дигитална скала со лесен за читање ЛЦД-дисплеј. Употребата на флексибилни мембрански клучеви интегриран дизајн, чувствителност и се чувствуваат подобро. ГОЛЕМА БЕЗБЕДНОСТ : Квалитетен рецептор за оптоварување од нерѓосувачки челик и алуминиумско куќиште за леење за подобра безбедност. Времето на испорака е 3-5 дена.Ако Имате Било Какви Прашања, ве Молиме слободно Контактирајте не. Вие Ја Заслужувате Најдобрата Услуга По продажбата.

Детални спецификации

Додатоци на производи