• Свеж
Сина Прилагодена Капа За Капа За Сурфање Upf 50+Капи За Спортови На Вода Памук

Сина Прилагодена Капа За Капа За Сурфање Upf 50+Капи За Спортови На Вода Памук

DEN 1.00

Од стока
Во магацинот

Заштедете 3,5 долари за секое дополнително купување!Прилагодено Капа За Сурфање КАПА ЗА Сурфање НАГОРЕ 50+Капи За Спортови На Вода Карактеристики : флопи шапката може да се носи преклопена нагоре или надолу во различни слатки стилови, исто така може лесно да се носи во вашата чанта или торба за плажа за време на патувањето, спакувана и супер погодна за носење. Само навлажнете и испарете ја или користете железо за да ја преобликувате.Капите се одлични подароци за сестра или мајка, карактеристики со фитилна лента за пот за да бидете ладни и удобни, пот што капе Во вашите очи Капи за Плажа За Жени : оваа капа е совршена за плажа, базен, парк, шопинг на отворено, риболов, градинарство или какви било други спортови и активности на отворено оваа Практична И убава, преклоплива капа за Жени е разноврсна со повеќекратен изглед спакуван, дробен и флексибилен без да ја изгуби својата облик одлично одговара : една големина. поставување на неколку различни големини на главата. Лесен за носење удобно со опашка или неуредна пунџа.Прилагодена Капа За Сурфање,Капа За Сурфање, КАПА за Спортови на вода ДО 50+Материјал : памучна боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!) Тежина на пакетот : 100gpackage големина : 18x18x1cm, (ве Молиме дозволете 1-3mm грешка поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Големина големини46-50см/18,11"М50-54см/19,69"Големина : Големина На Сенка : 46-50см/18,11"Големина : големина На Мхед : 50-54см/19,69" Сина. Памук. М. флопи шапката може да се носи преклопена нагоре или надолу во различни слатки стилови, исто така може лесно да се носи во вашата чанта или торба за плажа за време на патувањето, спакувана и супер погодна за носење. Само навлажнете и испарете ја или користете железо за да ја преобликувате.Капите се одлични подароци за сестра или мајка, карактеристики со фитилна лента за пот за да бидете ладни и удобни, пот што капе Во вашите очи Капи за Плажа За Жени : оваа капа е совршена за плажа, базен, парк, шопинг на отворено, риболов, градинарство или какви било други спортови и активности на отворено оваа Практична И убава, преклоплива капа за Жени е разноврсна со повеќекратен изглед спакуван, дробен и флексибилен без да ја изгуби својата форма. ОДЛИЧНО ОДГОВАРА : една големина. поставување на неколку различни големини на главата. Лесен за носење удобно со опашка или неуредна пунџа.Прилагодена Капа За Сурфање,Капа За Сурфање, КАПА за Спортови на вода 50+Материјал : памук. Прилагодено Капа За Сурфање КАПА ЗА Сурфање НАГОРЕ 50+Капи За Спортови На Вода Боја : како што покажува сликата, (Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!) Тежина на пакетот : 100gpackage големина : 18x18x1cm, (ве Молиме дозволете 1-3mm грешка поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Големина големини46-50см/18,11"М50-54см/19,69"Големина : Големина На Сенка : 46-50см/18,11"Големина : големина На Мхед : 50-54см/19,69".

Детални спецификации

Додатоци на производи

Дндкилг Женски Руно Обложена Топла Шамија Облечена Во Ладно Време Плетена Пријатна Шамија И Шапка За Гравче За Вратот Круг Потопла

Карактеристики : топло, ветроупорно, различни начини за носење1пц шапка+1пц ракавици+1пц шамијагендер : Ж�

DEN 207.84