• Свеж
Коала Туш Завеса Розова Каваи Малку Коала Дрво Мечка Симпатична Животни Бања Поставува Цветни Пеперутка Природни Рустикален Бања Завеси

Коала Туш Завеса Розова Каваи Малку Коала Дрво Мечка Симпатична Животни Бања Поставува Цветни Пеперутка Природни Рустикален

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

● Опис На Материјалот ● Полиестер. ● Структура на додатоци 7-12 пластични куки во Форма На Ц+дупки од нерѓосувачки челик+полиестерска ткаенина за завеси за туширање. ● Перформанси на производот ● Водоотпорно прскање : Изолирајте ја кадата или просторот за туширање за да спречите прскање;. Нетранспарентно : Непроѕирно ја штити приватноста, а дебелината што може да се почувствува е невидлива за приватноста. Исклучителен дизајн : Полиестерска ткаенина со висок изглед и отпорност на абење, ефикасно омекнување на атмосферата и разубавување на просторот. Нетранспарентно : Непроѕирно ја штити приватноста, а дебелината што може да се почувствува е невидлива за приватноста. Отпорност на висока температура : бањата со топла вода не се деформира на високи температури и има добро чувство. Применливо сценарио. Може да се користи во кади, тушеви, завеси, прегради и други сценарија. Инструкции За Перење. Рачно перење или машинско перење, не впивајте долго време, не избелувајте, а температурата на растворот за перење не треба да надминува 45 ° C. Изработен Од висококвалитетна водоотпорна полиестерска ткаенина, има добра дише и е мек и удобен за носење. Големината Е W150x H1273cm.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Дивиот Свет Животински Туш Завеса Прерија Хајленд Крава Печатени Водоотпорен Ткаенина Бања Декор Дома Куки Полиестер Бања Завеси

● Опис На Материјалот ● Полиестер ● Структура на додатоци 712 пластични куки во Форма На Ц+дупки од нерѓ�

DEN 319.84

Туш Завеси За Тато Мажи Сопруг Роденден, Среќен Ден На Таткото Туш Завеси За Бања Завеси, Денот На Таткото Подароци, Водоотпорен

Бренд : FABOTDOur цел : "Нека секое семејство имаат висок квалитет, единствен оригинален дизајн производи за �

DEN 255.84

Цвеќиња Туш Завеси Засади Розова Виолетова Цвет ПЕПЕРУТКА 3Д Печатење Бања Дома Декор Водоотпорен Полиестер Крпа Завеса Во Собата

Материјал : 100% полиестер ● Големина : 90х180,150х180,180х180, 180х200 ● Содржина на пакетот : 1 x завеса за туширање, н�

DEN 0.33

Животински Туш Завеси Коњско Куче Розова Фламинго Цртани Филмови Зелен Лист Растение Бања Домашен Декор Водоотпорна Полиестерска

Опис : Количина, една туш завеса Опис на материјалот : Изработен од висококвалитетна водоотпорна полиес

DEN 2.00