• Свеж
Капитол Увоз 63-371Ф во. Фк-Килим Во Форма На Риба, Црна Цреша, Чоколадо И Крем

Капитол Увоз 63-371Ф во. Фк-Килим Во Форма На Риба, Црна Цреша, Чоколадо И Крем

DEN 1.67

Од стока
Во магацинот

Додадете елемент на забава на вашите ѕидови украсувајќи ги со овие ѕидни украси и налепници. Прикажувајќи фенси отпечатоци, овие налепници ќе бидат голем хит меѓу сите. Изберете го вашиот омилен и трансформирајте обичен ѕид во уметничко дело. Направете ја вашата соба елегантен изглед со овие прекрасни производи за декор на ѕид и најдобро ќе одговара за сите видови простор.Спецификации боја : Црна Цреша, Чоколадо И Крем Земја На Потекло : Бангладеш Големина : 9" x 26"Тежина : 0,85 фунти - SKU : CPTLM1981 Капитол Увезува 63-371 F 9 x 26 инчи. Фк-371 Килим Во Форма На Риба, Црна Цреша, Чоколадо И Крем.

Детални спецификации

Додатоци на производи