• Свеж
Линум Домашен Текстил Вивијан Украсен Пешкир Со Две Крпи За Раце

Линум Домашен Текстил Вивијан Украсен Пешкир Со Две Крпи За Раце

DEN 927.84

Од стока
Во магацинот

Со нивното украсно украсување на бендовите, Линумскиот Домашен Текстил Вивијан 3 Парче Украсена Крпа со Две Крпи за Раце е предодредена да станат ваши крпи за гости. Овие крпи се од турски памук, кој е и брзо сушење и абсорбента. Големина Информации : Рака пешкир : 16 L x 30 W во.Крпа за капење : 27л х 54В во. Комплетот од 3 парчиња вклучува 1 крпа за капење и 2 крпи за раце. Направено од 100% премиум турски памук. Изберете од достапни бои. Абсорбента и брзо сушење. Украсени ВО САД. Машина за перење ладно.

Детални спецификации

Додатоци на производи