• Свеж
Екена Милворк 12W 72 H Вистински Фит Пвц Шејкер Фиксна Монтажа Ролетни, Бибер Црвена

Екена Милворк 12W 72 H Вистински Фит Пвц Шејкер Фиксна Монтажа Ролетни, Бибер Црвена

DEN 6811.36

Од стока
Во магацинот

Оваа иновативна линија На Вистински Фит пвц ролетни се издвојува со тоа што е проект-совршен по стандардна цена на производот. Проект-совршено значи дека не мора да одите на лов на стандардна бленда за да одговара на вашиот проект; можете едноставно да изберете кој било дизајн што ви треба, да ја изберете вашата ширина, длабочина и висина, и ние ќе ве направиме совршен производ по цена"надвор од полицата". Произведен Од Пвц Од Архитектонско Одделение, секој производ силно се држи против временските услови и е без одржување. Оваа иновативна линија На Вистински Фит пвц ролетни се издвојува со тоа што е проект-совршен по стандардна цена на производот. Проект-совршено значи дека не мора да одите на лов на стандардна бленда за да одговара на вашиот проект; можете едноставно да изберете кој било дизајн што ви треба, да ја изберете вашата ширина, длабочина и висина, и ние ќе ве направиме совршен производ по цена "надвор од полицата". Произведен Од Пвц Од Архитектонско Одделение, секој производ силно се држи против временските услови и е без одржување. Прилагодено дизајниран и рачно составен според вашите спецификации. Вистински изглед и чувство на автентични дрвени ролетни. Непропустливи за ефектите од нормалните временски услови. Додава вредност и убавина во секој дом. Може да се користи во директен контакт со ѕидарски. Може да се користи во директен контакт со влага.

Детални спецификации

Додатоци на производи

14 W 61 H Средно-Америка винил, стандардна големина четири табла се приклучија на врвните ролетни со архиви, W завртки за инсталација

Рустикален, но сепак елегантен во форма, Четирите табли и Батен се приклучија на винилблендата со заобл�

DEN 3.00