• Свеж
Бомото Деца Симпатична Партија Фустан Животински Печатени Виножито Шарени Фустани Падне Повик Диносаурус Печатење Розова 4T

Бомото Деца Симпатична Партија Фустан Животински Печатени Виножито Шарени Фустани Падне Повик Диносаурус Печатење Розова 4T

DEN 1.33

Од стока
Во магацинот

Опис : Пол : Девојки, Деца, Бебешки Стил : Девојки Пролетен Есенски Фустан, Фустан За Принцеза За Забави, Фустани Со Долги Ракави Тип На Шема : Животински Принт, Печатен Диносаурус, Виножито Шарени Боја : Розова Големина : 2 T, 3 T, 4 T, 5 T, 6 T, 7 T (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 95% Памук, 5% Спандекс Должина : Долга Сезона : Пролет, Лето, Есенски Прилики : дневна, Секојдневна, Игротека, Одмор, Одмор, На Отворено, Училиште, Роденденска Забава, Фотосесија, Игри На Плажа.Карактеристики : 1. Материјал : Мешавина Од Памук. Мека и удобна, нема штета за здравјето на кожата на девојчињата.2. Карактеристики : симпатична шема дизајн, животни печати цртан филм, итн. Многу поубаво од сликите, бебињата ќе добијат тони комплименти за тоа, на децата ќе им се допадне.3. Големина : Децата на иста возраст може да се разликуваат во висина и тежина. Ве молиме следете ја табелата со големини за да изберете соодветна големина. 4. Прилики : Совршен За секојдневна, секојдневна, игротека, одмор, одмор, на отворено, училиште, роденденска забава, фотосесија, игри итн. Најдобар подарок за вашите деца.Содржина на пакетот : 1 х Девојки Фустан (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил - Деца Бебе Девојки Пролет Fall Фустани, Секојдневен Фустан,Дете Цртан Филм Принцеза Фустан. Материјал-95%Памук, 5%Спандекс.Супер Мек, Удобен И Дише Бел Фустан За Мали Деца, Пријателски За Кожата на Вашето Бебе. Дизајн-Животински Принт, Долг Ракав, Тркалезен Врат, Лесен За Облекување и Соблекување, Основни Едноставни Обични Фустани За Девојчиња За Бебиња Мало Дете Облека Од Памучен Фустан, Пролетен Фустан За Мали Деца, Есенски Фустан За Мали Деца. Повод-Фустанот За Мали деца е Одличен Подарок за Роденденот На Вашето Слатко Бебе, Забава, Велигденски Фустан, Фотографија, Специјални Настани и Секојдневно Носење. Мерење - Нашиот Костум За Облека За Бебиња За Девојчиња. Ве молиме Пронајдете Ја Табелата Со Големини за Вашата Референца.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Мали Девојки Се Облекуваат Летен Моден Фустан Принцеза Фустан Секојдневен Фустан Туту Мрежа Здолниште Надворешна Облека Цврста

Повод : Секоја пригода Пол : Девојки Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат да не конта

DEN 1.00

Ниуер Мало Дете Мрежа Долг Ракав Партија Фустан Деца Казауал Ноќта На Вештерките Фустани Лилјак Печатење Падот На Екипажот Вратот

Опис : Пол : Девојки, Деца, Бебешки Стил : Девојки Пролет Fall Ноќта На Вештерките Фустан, Забава Ноќта На Ве�

DEN 0.33